Reklama

Szkoła wzbogaciła się o plac zabaw i boisko. A to nie koniec

Opublikowano:
Autor:

Szkoła wzbogaciła się o plac zabaw i boisko. A to nie koniec - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W okresie wakacyjnym placówki oświatowe przechodzą różnego rodzaju remonty, trwa też dostosowywanie do reformy oświaty. Niektóre budynki potrzebują nieco większych nakładów niż inne, ale niekiedy 1 września uczniowie na pewno się zdziwią.

W okresie wakacyjnym placówki oświatowe przechodzą różnego rodzaju remonty, trwa też dostosowywanie do reformy oświaty. Niektóre budynki potrzebują nieco większych nakładów niż inne, ale niekiedy 1 września uczniowie na pewno się zdziwią. 

Tak może być w Szkole Podstawowej nr 15 w Górach. Oddano tam właśnie do użytku wielofunkcyjne boisko, a dziedziniec zamieniono na nowoczesny plac zabaw. Część środków pochodziła z Budżetu Obywatelskiego, a inwestycja kosztowała blisko 700 tys. złotych. 

- Inwestycja była bardzo, bardzo potrzebna w tym miejscu - mówił prezydent Andrzej Nowakowski. - W szkole nadal trwają prace adaptacyjne - wymiana oświetlenia i całej elektryki. To dalszy element projektu termomodernizacji. Musieliśmy podpisać aneks z firmą Siemens, która żeby osiągnąć określony efekt musiała wymienić całą instalację elektryczną w szkole. Miasta to nic nie kosztowało, bo nasz wkład po prostu nie istnieje. 

Prace wewnątrz budynku naturalnie muszą zakończyć się przed 1 września. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE