Reklama

Sylwester na Sobótce? Z szampanem już po raz dziewiąty

Opublikowano:
Autor:

Sylwester na Sobótce? Z szampanem już po raz dziewiąty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bale, domówki, zabawa na Starym Rynku? Możliwości spędzenia ostatniego dnia roku jest sporo. Jest też grupa osób, które nie wyobrażają sobie Sylwestra bez... biegania z szampanem.

Bale, domówki, zabawa na Starym Rynku? Możliwości spędzenia ostatniego dnia roku jest sporo. Jest też grupa osób, które nie wyobrażają sobie Sylwestra bez... biegania z szampanem.

Już po raz 9. na Płocki Bieg Sylwestrowy zapraszają Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy „Viktoria” i Zespół Szkół Technicznych w Płocku. 

- Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów biegania i nordic walking, przedstawicieli różnych dyscyplin sportowych, a także tych, którzy postanowili zmienić tryb życia i dołączyć do nas, aby  aktywnie  i zdrowo spędzać czas na sportowo - zachęca Leszek Brzeski, płocki radny, prezes klubu Victoria.

Może wystartować każdy, dla początkujących biegaczy będą cenne wskazówki od znawców i weteranów biegania. Start imprezy zaplanowano 31 grudnia o godz. 11 nad Zalewem Sobótka. Trasa biegaczy to dwie pętle dookoła Sobótki (w sumie 6 km), dla miłośników nordic walking - 3 km. 

Biuro zawodów będzie w Zespole Szkół Technicznych przy al. Kilińskiego 4. Do imprezy można się zapisać mailowo (leszekbr1@op.pl) lub w dniu startu w biurze zawodów od godz. 9. O godz. 10.30 nastąpi wyjazd autokarem na miejsce startu.

- Dla wszystkich uczestników będzie ciepły posiłek i symboliczna lampka szampana - zapewniają organizatorzy. - Dla trzech pierwszych kobiet i mężczyzn przygotowaliśmy puchary. Natomiast wśród wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg, rozlosujemy nagrody niespodzianki.

Zakończenie imprezy z lampką szampana odbędzie się o godz. 12.30 w auli ZST.

Bieg Sylwestrowy, sponsorowany przez PKN Orlen i płocki ratusz, jest kolejnym elementem akcji "Pobiegajmy w Płocku". W jej skład wchodzą także: Bieg Wiosny (Wagarowicza), Bieg Solidarności, Półmaraton Dwóch Mostów, Płocka Dycha, Bieg Tumski, Bieg Soczewka, Bieg Niepodległości.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE