Reklama

Święto czarnego krążka tuż tuż. Zajrzyjcie

Opublikowano:
Autor:

Święto czarnego krążka tuż tuż. Zajrzyjcie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Macie ochotę porozmawiać o muzyce? Wymienić się uwagami, która płyta AC/DC albo Deep Purple była tą najbardziej niesamowitą, najczęściej odtwarzaną albo spojrzeć na okładki płyt od strony graficznej. Niektóre są małymi dziełami sztuki. Płocka Giełda Winylowa już w najbliższą sobotę.

Macie ochotę porozmawiać o muzyce? Wymienić się uwagami, która płyta AC/DC albo Deep Purple była tą najbardziej niesamowitą, najczęściej odtwarzaną albo spojrzeć na okładki płyt od strony graficznej. Niektóre są małymi dziełami sztuki. Płocka Giełda Winylowa już w najbliższą sobotę.

Miejsce docelowe: klub Rock'69. Winowajcy całego zamieszania: kolekcjonerzy, pasjonaci, ludzie kochający muzykę, w tym Maciej Gabryelczyk i Michał Kublik. Będzie kilka stoisk z płytami i panel dyskusyjny o tematyce kolekcjonowania płyt i pokaz filmowy. Nie, nie zobaczymy kilku odcinkowego serialu „Vinyl”, w którego powstanie włączyli się m.in. Mick Jagger i Martin Scorsese. Zaplanowano projekcję produkcji „Re-Vinylized" o sklepach płytowych w Chicago.

Płocka Giełda Winylowa potrwa od godziny 13.00 do 17.00.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE