Reklama

Święta tuż tuż. Prezent dla Książnicy Płockiej stał za bramą

Opublikowano:
Autor:

Święta tuż tuż. Prezent dla Książnicy Płockiej stał za bramą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Marzenia się spełniają, chociaż wymarzony prezent niekoniecznie zawsze znajduje się pod choinką. W Książnicy Płockiej panie nie posiadały się z radości na widok podarunku.

Marzenia się spełniają, chociaż wymarzony prezent niekoniecznie zawsze znajduje się pod choinką. W Książnicy Płockiej panie nie posiadały się z radości na widok podarunku.

Już niebawem wszyscy zajrzymy pod choinki, jakie cuda czekają tam zapakowane. Jeszcze wciąż robimy ostatnie sprawunki, jeszcze przystrajamy domy, tylko w kuchni może być największy harmider. Prezenty ukryte albo leżące na widoku pięknie pakujemy z myślą o najbliższych i ich uśmiechu na widok tego, co dla nich przygotowaliśmy. Także nasza redakcja składa wszystkim czytelnikom życzenia, aby nadchodzące święta Bożego Narodzenia okazały się tymi najwspanialszymi. Dokładnie takimi, o jakich marzyliście.

A marzyć naprawdę warto! Ostatnio przekonały się o tym panie z Książnicy Płockiej. Prezent był duży, na czterech kołach, oczywiście opasany wielką wstążką, żeby było jeszcze przyjemniej. Pracownice biblioteki właściwie sądziły, że ich marzenie o nowym aucie jeszcze długo tym marzeniem pozostanie, a ich wysłużone auto służbowe ponownie skończy na lawecie. A tu nagle okazało się, że prezent zajechał, fabrycznie nowy, szary volkswagen Caravell Trendline. Z dwoma kompletami opon na zimę i na lato. Będzie czym pojechać po nowości dla najwytrwalszych czytelników.

W bibliotece już się cieszą, że zabierze dziewięć osób i pomieści mnóstwo książek. Twierdzą, że Święty Mikołaj poddał się presji bez odroczeń. Samochód kupił płocki Ratusz. Pialiśmy niedawno o przetargu na zakup samochodów.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE