Reklama

Świąteczny rozkład Komunikacji Miejskiej

Opublikowano:
Autor:

Świąteczny rozkład Komunikacji Miejskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejskie autobusy w Płocku w okresie świąt Wielkiej Nocy będą kursowały według zmienionego rozkładu jazdy. Pierwszych korekt należy spodziewać się już w wielki czwartek, ostatnich – we wtorek 2 kwietnia.

Miejskie autobusy w Płocku w okresie świąt Wielkiej Nocy będą kursowały według zmienionego rozkładu jazdy. Pierwszych korekt należy spodziewać się już w wielki czwartek, ostatnich – we wtorek 2 kwietnia.

Jak poinformowała odpowiedzialna w KM za kontakty z mediami Anna Kicińska, w związku ze zmianą czasu z zimowego na letni z 30 na 31 marca, tej nocy nie będzie kursu nocnego autobusu linii N1 z Podolszyc o 2.15. Pozostałe kursy linii N1 i N2 będą odbywały się bez zmian.

Świąteczne zmiany w KM:
• 28 i 29 marca (Wielki Czwartek i Wielki Piątek) oraz 2 kwietnia (wtorek po świętach) wg rozkładu jazdy na dzień powszedni z wyjątkiem wybranych kursów linii 8 oznaczonych w rozkładzie jazdy literą S, które w tych dniach nie będą realizowane (dni wolne od zajęć szkolnych)

• 30 marca (Wielka Sobota) wg rozkładu jazdy na soboty

• 31 marca (Niedziela Wielkanocna) i 1 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny) wg rozkładu jazdy na niedziele z wyjątkiem kursów oznaczonych w rozkładach jazdy na przystankach oraz w internecie literą „d” (dotyczy linii 2, 3, 5, 6, 7, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24)

31 marca i 1 kwietnia nie będą kursowały autobusy linii 0, 10, 13, 26, 27

• autobusy linii nocnej N2 (Kostrogaj - Stare Miasto - Radziwie - Ciechomice) kursować będą w nocy z Wielkiego Piątku na Sobotę; w nocy z Wielkiej Soboty na Niedzielę Wielkanocną; w nocy z Niedzieli na Poniedziałek Wielkanocny oraz w nocy z Poniedziałku Wielkanocnego na wtorek po świętach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE