Reklama

Supermarket Piotr i Paweł w galerii zmieni nazwę

Opublikowano:
Autor:

Supermarket Piotr i Paweł w galerii zmieni nazwę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie będzie już żółtego szyldu z napisem Piotr i Paweł w Galerii Wisła. Zastąpi go nowy z inną nazwą.

Nie będzie już żółtego szyldu z napisem Piotr i Paweł w Galerii Wisła. Zastąpi go nowy z inną nazwą.

Na nową odsłonę sklepu i na odpowiedź na pytanie, w jaki sposób zmiany wpłyną na asortyment, jeszcze trochę poczekamy. Supermarket zmieni dotychczasowy szyld na Eurospar do końca II kwartału przyszłego roku. Jak poinformowano w komunikacie prasowym, to część ogólnopolskiej restrukturyzacji popularnych delikatesów, w których większość udziałów nabyła spółka SPAR Group. W procesie renegocjacji dotychczasowego kontraktu właścicielowi Galerii Wisła, firmie Invel Real Estate/Castlelake, doradzali eksperci z agencji doradczej JLL, która jest również zarządcą obiektu.

– To bardzo pozytywna wiadomość dla klientów Galerii Wisła, którzy cenią sobie możliwość zrobienia kompleksowych zakupów, a niewielu z nas wyobraża sobie centrum handlowe bez prężnie działającego operatora spożywczego. Klienci Galerii Wisła są dla nas kluczowi, dlatego najważniejszym elementem w całym procesie rebrandingu będzie ich komfort oraz możliwość jak najszybszego zaprezentowania sklepu w nowej odsłonie – mówi Mariusz Czerwiak, dyrektor, Dział Wynajmu Powierzchni Handlowych, JLL.

SPAR Group, jako operator licencji SPAR na terenie Polski, planuje w ciągu 5 lat powstanie w naszym kraju sieci liczącej 400 sklepów. Sklepy Piotr i Paweł będą stopniowo zmieniać logo. Pierwszy szyld Eurospar już zawisł w warszawskiej galerii handlowej Blue City.

[ZT]22984[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE