Reklama

Sukces płockiego chóru! Wyśpiewali to zwycięstwo

Opublikowano:
Autor:

Sukces płockiego chóru! Wyśpiewali to zwycięstwo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Brawo! Płoccy chórzyści są na medal. Chórzyści z Vox Singers kolejny raz pokazali, że śmiało mogą rywalizować z chórami z Niemiec, Norwegii czy Wielkiej Brytanii, pokazując klasę.

Brawo! Płoccy chórzyści są na medal. Chórzyści z Vox Singers kolejny raz pokazali, że śmiało mogą rywalizować z chórami z Niemiec, Norwegii czy Wielkiej Brytanii, pokazując klasę.

-  Z wielką przyjemnością informujemy, że Chór Vox Singers Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów zdobył złoty medal na European Choir Games 2019 w Gothenburgu w kategorii Grand Prix (Jazz, Pop, Show)! - taką nowiną podzielił się w poniedziałek Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, składając ogromne gratulacje dla całego zespołu oraz dla Roberta Majewskiego.

- To się jeszcze nigdy nie zdarzyło. Najwyższa nagroda chóru do tej pory - cieszą się chórzyści.

Polskę reprezentował również chór z Opola (kategoria OPEN COMPETITION, zdobyli srebrny medal).

A tu można zobaczyć występ płockiego chóru (1:22:00), wykonują takie piosenki, jak m.in. "Jesteś lekiem na całe zło", "Wołanie Eurydyki", "Przed nocą i mgłą":

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=kU3qRb6morU&feature=youtu.be&t=4895&fbclid=IwAR1sDomHl-cEo7sdkxpgC_Pm3Iub3BO5Up1lAXEP2QVNKCUc4qc8osWiBjI[/YT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE