Reklama

Sukces młodego płocczanina. Poprowadzi program w telewizji

Opublikowano:
Autor:

Sukces młodego płocczanina. Poprowadzi program w telewizji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilka miesięcy temu stacja telewizyjna poszukiwała młodych prowadzących do swojego programu. 11-letni Krystian z Płocka stanął w szranki i znalazł się w gronie szczęśliwców. Od września będzie można oglądać go na srebrnym ekranie.

Kilka miesięcy temu stacja telewizyjna poszukiwała młodych prowadzących do swojego programu. 11-letni Krystian z Płocka stanął w szranki i znalazł się w gronie szczęśliwców. Od września będzie można oglądać go na srebrnym ekranie.

Krystian Atlak jest na co dzień uczniem Szkoły Podstawowej nr 12. Poza obowiązkowymi zajęciami chodzi też do Państwowej Szkoły Muzycznej, gdzie od 5 lat uczy się gry na gitarze oraz Studia Piosenki Dziecięcej w Spółdzielczym Domu Kultury.

- W lutym pojechaliśmy do Warszawy na casting do programu muzycznego dla dzieci "Wygibajki" emitowanego na kanale  MiniMini+ . Było bardzo dużo dzieci - wspomina Agnieszka Kijek-Atlak, mama chłopca. - Krystian  na castingu musiał zaśpiewać piosenkę i wykonać układ taneczny. Producentowi spodobał się występ i został zaproszony na kolejny etap. 

Tam czekało kolejne zadanie - musiał przygotować scenkę według otrzymanego scenariusza oraz piosenkę. Znów się udało, w maju zadzwonił telefon z zaproszeniem na trzeci, finalny etap. Uczestnicy ponownie musieli przygotować scenkę i zapadły decyzje. Wśród wybranych został właśnie Krystian.

- W wakacje rozpoczęły się nagrania nowych odcinków, które będą emitowane w telewizji od 17 września - mówi pani Agnieszka. 

"Wygibajki" to program dla dzieci, uczący piosenek i tańca. Dorosłą prowadzącą będzie też Kasia Klich. Emisja drugiego sezonu rozpocznie się w niedzielę 17 września o 10:30 i 17:30. 

- W każdym odcinku laureaci Wielkiego Castingu MiniMini+, przeniosą się do innego zakątka Świata, poznają jego kulturę i przygotują przedmioty charakterystyczne dla danego regionu. Nie zabraknie także tematycznej piosenki oraz wyjątkowego układu tanecznego - opisuje na swojej stronie stacja MiniMini+. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE