Reklama

Stypendia rozdane. Wywalczyli je na rolkach, na piasku albo na macie [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Stypendia rozdane. Wywalczyli je na rolkach, na piasku albo na macie [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pływają, jeżdżą na rolkach albo grają w tenisa - młodzi i zdolni, świetnie zapowiadający się sportowcy, łącznie 8 pań i 24 panów. W czwartek w Orlen Arenie otrzymali stypendia sportowe. - Miasto chce wam dalej pomagać, wspierać w realizacji pasji, ponieważ także reprezentujecie Płock na sportowych arenach - mówił włodarz miasta.

Pływają, jeżdżą na rolkach albo grają w tenisa - młodzi i zdolni, świetnie zapowiadający się sportowcy, łącznie 8 pań i 24 panów. W czwartek w Orlen Arenie otrzymali stypendia sportowe. - Miasto chce wam dalej pomagać, wspierać w realizacji pasji, ponieważ także reprezentujecie Płock na sportowych arenach - mówił włodarz miasta.

Lekkoatletyka, tenis ziemny, kick-boxing, wioślarstwo, pływanie, sporty wrotkarskie i jazda na rolkach, piłka ręczna halowa i piłka ręczna plażowa - te właśnie dyscypliny upodobali sobie młodzi, uzdolnieni sportowcy, którzy w czwartek otrzymali stypendia sportowe. Stypendia wręczał prezydent Andrzej Nowakowski, wiceprezydent Roman Siemiątkowski i miejska radna Daria Domosławska.

- Dzięki opinii rady sportu, później decyzji prezydenta rzeczywiście będą mgli dalej realizować swoje pasje, zdobywać kolejne doświadczenia, trofea mam nadzieję w całym 2020 roku - mówił włodarz miasta. - To wyjątkowy moment. Dziś możecie z radością i dumą powiedzieć, że wy te stypendia wywalczyliście w basenie, na parkiecie, na macie, czasami na piasku bądź w łódce, walcząc, rywalizując z rówieśnikami jak równy z równym, często zdobywając najwyższe trofea. Wierzmy, że sport to doskonała możliwość hartowania osobowości młodego człowieka, do zdobywania doświadczeń i umiejętności rywalizacji w duchu fair play, a w grach zespołowych także do współpracy, aby osiągać wyznaczone przez siebie cele. W tym roku na stypendia przeznaczono z budżetu miasta blisko 200 tys. zł.

Stypendyści reprezentują: Miejsko-Ludowy Klub Lekkoatletyczny Płock, Płockie Towarzystwo Triathlonu "DELTA", Płockie Towarzystwo Wioślarskie, UKS Sanda Płock, Płockie Stowarzyszenie Pływackie „SWIM PŁOCK”, Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock, Stowarzyszenie Integracyjny Klub Tenisa w Płocku, BHT Petra Płock, Sekcję Piłki Ręcznej Wisła Płock.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE