Reklama

Stypendia czekają. Za dobre wyniki w nauce można nieźle zarobić

Opublikowano:
Autor:

Stypendia czekają. Za dobre wyniki w nauce można nieźle zarobić - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Masz wysoką średnią albo osiągnięcia sportowe i naukowe? Można startować po stypendium. Już po raz jedenasty fundacja "Orlen - Dar Serca" ogłosiła program dla uczniów z Płocka i powiatu płockiego.

Masz wysoką średnią albo osiągnięcia sportowe i naukowe? Można startować po stypendium. Już po raz jedenasty fundacja "Orlen - Dar Serca" ogłosiła program dla uczniów z Płocka i powiatu płockiego. 

Program jest kierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych, a także tych chodzących do VII i VIII klasy szkoły podstawowej. Nowością w tym roku jest podział programu stypendialnego na dwa segmenty: naukowy i sportowy. W przypadku stypendium naukowego średnia ocen dla uczniów klas szkoły podstawowej wynosi co najmniej 4,7 a dla uczniów szkół ponadpodstawowych co najmniej 4,5.  Sportowcy muszą wykazać się średnią wynoszącą przynajmniej 4,0. 

Uczniowie szkół średnich miesięcznie dostaną 300 złotych, ci ze szkół podstawowych 200 złotych. Dodatkowe punkty można są uzyskać za udokumentowane działania społeczne oraz orzeczoną niepełnosprawność.

Na dwuetapową rekrutację składa się:

- uzupełnienie formularza aplikacyjnego on-line do 15 września 2019 roku,

- wydrukowanie, podpisanie i wysłanie pocztą tradycyjną formularza aplikacyjnego oraz niezbędnych dokumentów, które wskazane są w Regulaminie do 23 września 2019 roku na adres Biura Fundacji.

Stypendia otrzymają uczniowie, którzy zgromadzą najwięcej punktów. Fundacja ogłosi laureatów 31 października. Więcej informacji na stronie Fundacji  w zakładce „Nasza działalność ”/„Program stypendialny”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE