Reklama

Stwórz niepowtarzalny klimat dzięki produktom SUPLA do sterowania domem bezprzewodowo

Opublikowano:
Autor:

Stwórz niepowtarzalny klimat dzięki produktom SUPLA do sterowania domem bezprzewodowo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Smartfony zdominowały nasze codzienne życie. Mimo, że często uważa się je za urządzenia kradnące czas, zastępują nam poranną prasę, kontakt ze znajomymi i narzędzie pracy. Nic więc dziwnego, że za ich pomocą można sterować wygodnie domowym oświetleniem, AGD oraz ogrzewaniem. Wystarczy smartfon z dostępem do internetu oraz dedykowana aplikacja, by wygodnie zaplanować i nadzorować pracę domu. Jednym z zaawansowanych rozwiązań jest system SUPLA, wdrażany wraz z urządzeniami firmy Zamel.

Smartfony zdominowały nasze codzienne życie. Mimo, że często uważa się je za urządzenia kradnące czas, zastępują nam poranną prasę, kontakt ze znajomymi i narzędzie pracy. Nic więc dziwnego, że za ich pomocą można sterować wygodnie domowym oświetleniem, AGD oraz ogrzewaniem. Wystarczy smartfon z dostępem do internetu oraz dedykowana aplikacja, by wygodnie zaplanować i nadzorować pracę domu. Jednym z zaawansowanych rozwiązań jest system SUPLA, wdrażany wraz z urządzeniami firmy Zamel.

Zalety systemu SUPLA

Bezprzewodowa obsługa, wygoda i dostępność z każdego miejsca to podstawowe zalety systemu SUPLA. Bardzo ważną cechą, którą doceni każdy użytkownik, jest prostota tego rozwiązania. To świetna wiadomość dla tych, którzy boją się rozkuwania ścian i ingerencji w instalację elektryczną. W systemie SUPLA największą ingerencją jest demontaż włącznika lampy lub gniazdka znajdującego się w puszce. Obniża to znacznie koszt takiej instalacji – nawet wielokrotnie w stosunku do innych rozwiązań. Więcej na ten temat mówi artykuł: „Szacowanie kosztów montażu inteligentnego systemu sterowania domem”. Jeszcze łatwiej jest zainstalować przedłużacz nożny sterowany poprzez WI-FI, który umożliwia włącznie dowolnego urządzenia standardowo, bądź za pomocą aplikacji.

Jakie urządzenia obsługuje SUPLA?

Nie ma urządzenia w domu (AGD, RTV, automatyczne rolety czy bramy wjazdowe), które by nie korzystały z energii elektrycznej. Wszystko, co potrzebuje napięcia do działania, możemy podłączyć do sterownika SUPLA. Pełną gamę produktów niezbędnych do przeprowadzenia takiej operacji znajdziemy na stronie polskiego producenta SUPLA - zamel.com. Niebywały komfort, jaki niesie za sobą możliwość sterowania roletami, klimatyzacją domu lub oświetleniem doceni każdy, kto opuszczając dom latem zapomni o zasłonięciu okien lub też będzie chciał wejść do ciepłego mieszkania – w tym przypadku wystarczy uruchomić wcześniej ogrzewanie, a powrót do domu uprzyjemni otwierająca się na czas brama wjazdowa. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby także za pomocą aplikacji i systemu SUPLA włączyć ekspres do kawy – filiżankę niestety trzeba podstawić samemu.

Sterowanie aplikacją SUPLA

Najlepszy system i zaawansowana technika nic nie wniesie do komfortowego użytkowania domu, jeżeli nie będzie prosta i funkcjonalna w obsłudze. Po zainstalowaniu aplikacji i utworzeniu konta na serwerze dodajemy posiadane przez nas urządzenia. Jest to proste i intuicyjne. Dzięki aplikacji możemy sterować urządzeniami podłączonymi do systemu także głosowo, co stanowi dużą zaletę i znacznie podnosi komfort użytkowania.

 

 

Oszczędność instalacji, jej prostota oraz rodzimy producent urządzeń to podstawowe zalety systemu SUPLA. Dobra i wysoko oceniana aplikacja, a także praktyczne forum czyni z tego rozwiązania idealne narzędzie do zarządzania domem. Centrum dowodzenia zamknięte w smartfonie z danymi w chmurze i dostęp z każdego miejsca na świecie umożliwi prosta instalacja. Jeżeli jednak nie czujemy się na siłach, by samodzielnie wykręcać gniazdka i włączniki, lepiej zlecić te czynności doświadczonemu elektrykowi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE