Reklama

Strefa zamknięta. To koniec klubu?

Opublikowano:
Autor:

Strefa zamknięta. To koniec klubu? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od miesięcy klub Strefa przy Wyszogrodzkiej stoi zamknięty na cztery spusty, z budynku zniknął szyld... Jak wieść gminna niesie, to koniec popularnego niegdyś klubu. Czy to prawda?

Od miesięcy klub Strefa przy Wyszogrodzkiej stoi zamknięty na cztery spusty, z budynku zniknął szyld... Jak  wieść gminna niesie, to koniec popularnego niegdyś klubu. Czy to prawda?

Klub Strefa 2010 mieszczący się w budynku przy Wyszogrodzkiej blisko granic miasta powstał w lipcu 2010 roku, przez blisko trzy lata często było o nim głośno w mieście - zarówno ze względu na imprezy rozkręcane przez takich didżejów jak m.in. Dj Jamajka, Dj Chemical Ghost,Dj Jimi, koncerty hiphopowych wykonawców m.in. Tede, Hemp Gru, Molesta Ewenement,
PIH, Donguralesko, ale też z powodu mniej miłych incydentów, do których miało tam dochodzić.

Mimo to Strefa miała swoich wiernych stałych bywalców, których zaskoczyło nagłe zamknięcie klubu. Na facebookowym profilu już od miesięcy dopominają się o datę ponownego otwarcia, ale administrator strony milczy i poza jednym lakonicznym wpisem z listopada nic nie zapowiada, by dyskoteka przy Wyszogrodzkiej znów ożyła.

Nic więc dziwnego, że po Płocku rozniosła się wieść o tym, że to koniec dyskoteki.

Bliskiej reaktywacji nie zwiastuje też bynajmniej zdjęcie podświetlanego szyldu Strefy. Puste miejsce po szyldzie, budynek zamknięty na cztery spusty, nieaktualizowana od miesięcy strona internetowa i profil na Facebooku... Na dodatek, niedawno reaktywowano popularną niegdyś dyskotekę Blue w Staroźrebach, lokal wabił miłośników takiej rozrywki m.in. zaproszeniem znanego didżeja DJ W.

Czy to koniec klubu przy Wyszogrodzkiej? - Mamy chwilową przerwę, to prawda - przyznaje menadżer klubu, Marcin Siwek. - Ale... nic więcej nie mogę powiedzieć.

Będzie nowy klub? Właściciel chce sprzedać dyskotekę? A może ma inne plany odnośnie budynku? - Mamy pewne plany, ale na razie chcemy zachować je w tajemnicy. Mogę tylko powiedzieć, że coś jest na rzeczy - ucina.

Co? Tego za żadne skarby świata Strefa ujawnić nie chce. - Na razie nic nie możemy zdradzić - równie tajemniczo potwierdza Dariusz Stępniak, właściciel klubu.

Jak można przeczytać na stronie internetowej Strefy, klub jest największym lokalem dyskotekowym w Płocku. Budynek mieści trzy sale taneczne - w jednej bawili się miłośnicy takich odmian muzyki jak dance i house, w drugiej - fani dźwięków elektro, minimal i mocniejszego brzmienia, a trzeciej sali, w tzw. vip room tańczono w rytmie przebojów z lat 70., 80. i 90. oraz współczesnych. Ale Strefa miała większe aspiracje - nie chciała być kojarzona tylko z dyskoteką. Dlatego poza koncertami i imprezami klubowymi, organizowano tam różnego typu przedsięwzięcia, np, wybory Klubowej Miss Płocka, gdy w jury zasiedli P
aulina Multon, polityk Paweł Deresz i tancerz Michał Milewski, a także akcje charytatywne, m.in.  Help Party, podczas której zbierano karmę dla zwierzaków z płockiego schroniska czy koncert organizowany przez płockich kibiców, na którym zbierano pieniądze na zakup protezy dla kolegi, który stracił nogę w wypadku samochodowym.

Na zdjęciach: Strefa dzisiaj i Strefa w czasach świetności - na zdjęciach m.in. Juwenalia, Tede i Ekipa Wielkie Joł, koncert Hemp Gru, jedna z sobotnich imprez, wybory Klubowej Miss Płocka 2011, koncert charytatywny SSKWP, zdjęcia - Tomasz Miecznik/Portal Płock

Wiele imprez w Strefie możecie obejrzeć w naszej galerii
, w zakładce
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE