Reklama

Strefa seksualności w samym sercu Audioriver

Opublikowano:
Autor:

Strefa seksualności w samym sercu Audioriver - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Organizatorzy Audioriver chcą zadbać o bezpieczeństwo uczestników. Na festiwalu powstanie specjalna strefa, w której będzie można porozmawiać z profesjonalnymi edukatorami.

Organizatorzy Audioriver chcą zadbać o bezpieczeństwo uczestników. Na festiwalu powstanie specjalna strefa, w której będzie można porozmawiać z profesjonalnymi edukatorami. 

Jak zapowiadają organizatorzy, strefa będzie "wolna od wstydu i moralizatorstwa". Powstanie niedaleko sceny głównej i będzie czynna w piątek i sobotę od 19:00 do 23:00. W akcję zaangażowała się sama Anja Rubik z fundacją #sexedPL.

- Seks — tak samo jak muzyka — jest częścią naszego codziennego życia. Bardzo się cieszę na tegoroczną obecność #sexedPL na festiwalu Audioriver. Z tej okazji zdecydowaliśmy się na wielowymiarową współpracę z artystami i artystkami: Robertem Kutą, Zofią Komasą oraz Janą Łączyńską. Mamy dla Was fantastyczne miejsce, pełne wrażeń i niespodzianek, w którym będzie można porozmawiać z edukatorami i edukatorkami, ale także bezpłatnie przebadać się na obecność STI: HIV, HCV, kiłę” — mówi Anja Rubik.

Jak zapowiadają organizatorzy, będzie można swobodnie porozmawiać o seksie, intymności, przyjemności i ryzyku z nim związanym. 

- Zaproszeni przez Fundację #sexedPL edukatorzy i edukatorki odpowiedzią na najtrudniejsze pytania i rozwieją najgłębiej skrywane wątpliwości. Na zaproszenie sexedPL przyjedzie także Społeczny Komitet ds. AIDS w ramach akcji „Sprawdz? sie?!” - informują. 

Mobilne laboratorium stanie też na Starym Rynku - dosłownie każdy, nawet bez biletu na festiwal, będzie mógł się przebadać. O 18:30 będzie przenosił się na plażę. 

Z kolei w sobotę 27 lipca o godzinie 13:00 odbędzie się spotkanie Q&A z Michałem Pozdałem— psychoterapeutą, seksuologiem, wykładowcą Uniwersytetu SWPS, współautorem książki „Męskie sprawy. Życie, seks i cała reszta”. 

14. edycja Audioriver odbędzie się w 26-28 lipca w Płocku. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE