Reklama

Straż miejska apeluje w związku ze strefą płatnego parkowania

Opublikowano:
Autor:

Straż miejska apeluje w związku ze strefą płatnego parkowania - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rzeczniczka płockich municypalnych przysłała komunikat. Prosi kierowców, aby uważnie czytali kartki o braku zapłaconej opłaty za zostawienie auta w strefie płatnego parkowania, które zastają za wycieraczkami samochodów.

Rzeczniczka płockich municypalnych przysłała komunikat. Prosi kierowców, aby uważnie czytali kartki o braku zapłaconej opłaty za zostawienie auta w strefie płatnego parkowania, które zastają za wycieraczkami samochodów.

- W ostatnim czasie wiele osób zgłasza się do Zespołu Wykroczeń straży miejskiej z wezwaniem mówiącym o niezapłaconej opłacie postojowej w ramach strefy płatnego parkowania – tłumaczy rzeczniczka municypalnych, Jolanta Głowacka. - Jeszcze raz przypominamy, że płocka Straż Miejska nie zajmowała się i nie zajmuje się opłatami za miejsce postojowe w SPP. Uważne czytanie otrzymanych informacji uchroni Państwa przed niepotrzebnymi nerwami i większą  stratą czasu potrzebną do załatwienia tej sprawy.

Skoro nie municypalni, to kto się tym zajmuje? Otóż wnioski reklamacyjne należy składać w Miejskim Zarządzie Dróg przy ul. Bielskiej 9/11 lub bezpośrednio w biurze SPP przy ul. Kolegialnej (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 17.00) w terminie siedmiu dni od daty zdarzenia. Po upływie tego terminu nie ma co liczyć na uwzględnienie wniosku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE