Reklama

Straszna pomyłka: błąd w identyfikacji zwłok wyłowionych z Wisły

Opublikowano:
Autor:

Straszna pomyłka: błąd w identyfikacji zwłok wyłowionych z Wisły - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wyłowione wczoraj z Wisły w rejonie molo zwłoki to nie ciało 55-latki z powiatu płockiego, ale 66-latki z Płocka - poinformowała dziś płocka policja.

Wyłowione wczoraj z Wisły w rejonie molo zwłoki to nie ciało 55-latki z powiatu płockiego, ale 66-latki z Płocka - poinformowała dziś płocka policja.

Jak pisaliśmy, w środę w rejonie płockiego molo z rzeki wyłowiono ciało kobiety. Początkowo nie była znana tożsamość zmarłej, ale po ustaleniach policja podała, że kobieta to 55-letnia mieszkanka powiatu płockiego. Ciało miał zidentyfikować jej mąż.

[ZT]13331[/ZT]

Ale w toku śledztwa policjanci ustalili, że doszło do pomyłki i dziś rzecznik płockiej policji przekazał, że osobą, która utonęła, była 66-latka z Płocka.

- Wstępne ustalenia nie wskazują, by do jej śmierci miały przyczynić się osoby trzecie, ale dokładna przyczyna zgonu nie jest znana - zostanie ustalona w toku przeprowadzonego postępowania - zapowiada Krzysztof Piasek. - Kobieta nie była poszukiwana przez policję.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna, który był przekonany, że zwłoki, które widzi, to ciało jego żony, w chwili identyfikacji był pijany. Choć upierał się przy swoim, policjanci dość szybko odkryli pomyłkę. Żona mężczyzny żyje, przebywa poza domem.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE