Reklama

Straciłeś bliską osobę? W Credo zapewnią Ci oparcie i zrozumienie

Opublikowano:
Autor:

Straciłeś bliską osobę? W Credo zapewnią Ci oparcie i zrozumienie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pogrzeb katolicki cechuje się smutkiem , ale z drugiej strony wypełniony jest nadzieją. Nasi bliscy dzięki śmierci zbliżyli się do zmartwychwstania. Odejście z tego świata oznacza powierzenie człowieka boskiemu miłosierdziu.

Pogrzeb katolicki cechuje się smutkiem , ale z drugiej strony wypełniony jest nadzieją. Nasi bliscy dzięki śmierci zbliżyli się do zmartwychwstania. Odejście z tego świata oznacza powierzenie człowieka boskiemu miłosierdziu.

Przygotowanie ceremonii pogrzebowej, ostatnia posługa przy nieboszczyku wymagają taktu i szacunku, dlatego są zlecane wyspecjalizowanym w tym fachu firmom pogrzebowym. Zakład Pogrzebowy Credo z dużym taktem i empatią potrafi sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów. Wizerunek firmy budowany jest na rzetelnym i uczciwym wykonaniu zleconej usługi w oparciu o zdobyte umiejętności i doświadczenie.

Credo zapewnia kompleksowe i profesjonalne usługi według życzeń rodziny, na terenie całego kraju. Pracownicy zakładu starają się, by w najboleśniejszych chwilach naszego życia, w których żegnamy kogoś nam bliskiego, stanowić dla bliskich oparcie i służyć pomocą. Rodzina traktowana jest z należytym szacunkiem i pełnym zrozumieniem.

Zwiększająca się liczba kremacji skłoniła Zakład Credo do przygotowania specjalnej oferty. Firma daje możliwość skremowania ciała w najniższej cenie we Włocławku – 500 zł. Dodatkowo zakład do usługi dołącza urnę gratis. Przed kremacją rodziny mają możliwość pożegnania swoich bliskich w zlokalizowanej na terenie zakładu kaplicy.

W tych trudnych dla każdego z nas chwilach Zakład Pogrzebowy Credo jest wsparciem i służy pomocą w przygotowaniu żałobnych uroczystości związanych z pochówkiem naszych najbliższych.

Więcej o firmie i jej ofercie znajdziecie tutaj.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE