Reklama

Stop tirom. Podoba Wam się ta koncepcja?

Opublikowano:
Autor:

Stop tirom. Podoba Wam się ta koncepcja? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszyły konsultacje społeczne w sprawie projektu Stop tirom, mającego ograniczyć jazdę tirów po Płocku. Każdy może wtrącić swoje trzy grosze.

Ruszyły konsultacje społeczne w sprawie projektu Stop tirom, mającego ograniczyć jazdę tirów po Płocku. Każdy może wtrącić swoje trzy grosze.

Stop tirom to projekt Piotra Gryszpanowicza, który wygrał pierwszą edycję Budżetu Obywatelskiego. Kilka tygodnie temu, po wielu miesiącach oczekiwań, udało się wreszcie dopracować szczegóły i ruszyły konsultacje społeczne.

Jak już pisaliśmy, koncepcja zakłada realizację tego projektu w dwóch etapach - O
graniczenia w ruchu ciężkim i tranzytowym, a także materiałów niebezpiecznych planuje się wprowadzić stopniowo w okresie od czerwca 2014 do połowy 2015 r.   Zgodnie z projektem, prawo do poruszania się po ulicach Płocka będą miały wyłącznie pojazdy ze specjalnymi identyfikatorami P18 (dla pojazdów o dopuszczalnej masie powyżej 8 ton i N dla aut przewożących towary niebezpieczne.

Swoje uwagi do koncepcji mieszkańcy, przedsiębiorcy i przewoźnicy mogą zgłaszać do końca stycznia 2014 roku mailowo pod adresem [email protected] oraz w sposób tradycyjny pocztą na adres: Urząd Miasta Płock, Pełnomocnik ds. Transportu Publicznego i Inżynierii Ruchu Drogowego, Pl. Stary Rynek 1, 09-400 Płock.

Z koncepcją można się zapoznać jest udostępniona na stronie Urzędu Miasta w zakładce

Czytaj też:


Na co 3 mln zł? Sprytny sposób na tiry

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE