Reklama

Startuje Polish Hip-Hop Festival. Pierwsi festiwalowicze już na miejscu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Startuje Polish Hip-Hop Festival. Pierwsi festiwalowicze już na miejscu [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek rozpoczyna się siódma edycja Polish Hip-Hop Festival. Do Płocka już od rana stopniowo przybywali pierwsi uczestnicy jednego z największych płockich festiwali, który co roku gromadzi tysiące fanów. W tym roku wystąpi ponad 100 artystów na trzech rożnych scenach: Main Stage, Red Bull Stage i TIDAL Music Stage.

W czwartek rozpoczyna się siódma edycja Polish Hip-Hop Festival. Do Płocka już od rana stopniowo przybywali pierwsi uczestnicy jednego z największych płockich festiwali, który co roku gromadzi tysiące fanów. W tym roku wystąpi ponad 100 artystów na trzech rożnych scenach: Main Stage, Red Bull Stage i TIDAL Music Stage.

Na początek startują z preeliminacjami do VIII Płockiej Bitwy Freestylowej (zapisy do bitwy możliwe na miejscu, czyli na placu piknikowym "Dębowy" przy ul. Parowa 10 od godz. 16:00). A tuż po preeliminacjach pierwsze koncerty VII edycji Polish Hip-Hop Festival. Wystąpią: Rasmentalism, KPSN, W.E.N.A., YOUNG IGI, KARTKY oraz OTSOCHODZI (koncerty od godz. 21.00). To tak na rozgrzewkę. Przez najbliższe dni to w Płocku zgromadzi się czołówka polskiego rapu. Festialowicze posłuchają na żywo takich artystów, jak Paluch, PRO8L3M, KęKę, O.S.T.R., Tede, Kali, Borixon, Białas i donGURALesko. Młodsze pokolenie będą reprezentowali m.in. Otsochodzi, Tuzza, Young Igi, Guzior, Jan-rapowanie, KPSN i Tymek. Pojawią się również artyści zagraniczni: Hiszpan Bambax oraz Islandczyk Emmsje Gauti. Oprócz doskonale znanych scen - Main Stage i Red Bull Stage - podczas tegorocznej edycji, artyści wystąpią m.in. na nowej scenie TIDAL Music Stage, a festiwalowicze będą mogli się również bawić na dodatkowej, specjalnej scenie PełnoLet'sów oraz scenie DJ-skiej - Red Bull Container. Przygotowano także kilka wyjątkowych koncertów, takich jak m.in. showcase reprezentantów SBM Label oraz wielki finał akcji Chillwagon Challenge.

W piątek, 2 sierpnia, festiwalowy dzień rozpocznie się o godzinie 16.00 koncertem Pokahontaz. Tego dnia na płockich scenach zagrają również m.in. Zeus, Jetlagz, donGURALesko, Małpa, Borixon & ReTo, Emmsje Gauti, Mobbyn, Polska Wersja i reprezentanci SBM LABEL. Koncerty zakończą się około godziny 3.00, a ostatnimi, którzy zaprezentują się publiczności, będą O.S.T.R, Bonsoul i Deys + Grimmy. Będzie to także dzień półfinałów VIII Płockiej Bitwy Freestyle'owej. Z kolei w sobotę, 3 sierpnia, warto być w pobliżu sceny o godz. 16.00. Jako pierwszy zagra White 2115, a po nim pojawią się m.in. Smolasty, Dwa Sławy, VNM, Kali, Paluch/Joda/Kobik, Sarius, PRO8L3M, Bedoes Chillwagon, Bambax i Tymek. O godzinie 18.00 odbędzie się finał VIII Płockiej Bitwy Freestyle'owej na Red Bull Stage. Cały festiwal zamkną występy Tedego, Tuzzy oraz Małacha i Rufuza.

Tegoroczna edycja to szereg dodatkowych atrakcji, jak chociażby darmowe tatuaże z kilkoma dedykowanymi, wyjątkowymi wzorami stworzonymi specjalnie na siódmą edycję Polish Hip-Hop Festival. Ulepszono pole namiotowe, będzie pasaż handlowy oraz specjalna strefa gastronomiczna z wieloma rodzajami kuchni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE