Reklama

Start przebudowy Jachowicza. Będzie ciężko

Opublikowano:
Autor:

Start przebudowy Jachowicza. Będzie ciężko - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jutro, we wtorek rozpoczyna się przebudowa skrzyżowań Jachowicza, drogowcy zaczną od krzyżówki z ulicą 11 Listopada. Utrudnień raczej nie unikniemy.

Jutro, we wtorek rozpoczyna się przebudowa skrzyżowań Jachowicza, drogowcy zaczną od krzyżówki z ulicą 11 Listopada. Utrudnień raczej nie unikniemy.

Jak już zapowiadaliśmy, we wtorek 14 maja zaczynają się właściwe prace związane z przebudową czterech skrzyżowań w ciągu Jachowicza. Na pierwszy ogień idzie skrzyżowanie Jachowicza i 11 Listopada. Jak przypomina Konrad Kozłowski z ratuszowego biura prasowego, przebudowa tego skrzyżowania przewiduje: lewostronne poszerzenie zachodniego i wschodniego wlotu al. Jachowicza wraz z budową jezdni do zawracania na wlocie wschodnim, w celu wydzielenia pasów dla skręcających w lewo oraz zawracających, przesuniecie przejścia dla pieszych na wlocie zachodnim w stronę środka skrzyżowania i korektę krawężnika na łuku w celu uzyskania prawidłowego prowadzenia trzech pasów ruchu w kierunku wschodnim.

Skrzyżowanie nie będzie zamykane, prace będą prowadzone w systemie dwuzmianowym, w weekendy. W godzinach szczytu Jachowicza korkuje się i bez remontów, można więc się spodziewać, że w tych porach jazda Alejami będzie jeszcze trudniejsza.

Przebudowa skrzyżowania powinna zakończyć się do 30 czerwca. W drugiej kolejności przebudowywane będzie skrzyżowanie Jachowicza z 1 Maja.

Fot. MZD

Więcej czytaj Rewolucję czas zacząć. Idą utrudnienia

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE