Reklama

Stanęli do walki w konkursie. Udało się!

Opublikowano:
Autor:

Stanęli do walki w konkursie. Udało się!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do konkursu stanęły dziesiątki miejscowości, ale tylko 26 mogło otrzymać nagrodę. Wśród nic jest Bulkowo, które już niedługo będzie mogło pochwalić się nowoczesną pracownią multimedialną.

Do konkursu stanęły dziesiątki miejscowości, ale tylko 26 mogło otrzymać nagrodę. Wśród nic jest Bulkowo, które już niedługo będzie mogło pochwalić się nowoczesną pracownią multimedialną. 

O staraniach biblioteki w Bulkowie pisaliśmy na początku października. Nagrodą w konkursie była nowoczesna pracownia multimedialna, ufundowana przez firmę Orange.

[ZT]16774[/ZT]

Konkurs został rozstrzygnięty. W głosowaniu internetowym biblioteka w Bulkowie otrzymała ponad 11 tysięcy głosów, a to pozwoliło znaleźć się na liście zwycięzców. 

- Pracownia Orange stanie się naszą kulturalną wizytówką - mówi Natalia Maćkiewicz, jedna z inicjatorek całej akcji. - Będzie to przyjazne miejsce do aktywizacji i integracji środowiska ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży oraz osób starszych poprzez organizację spotkań, kursów, warsztatów i spotkań towarzyskich. 

Serdecznie gratulujemy!  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE