Reklama

Stan Walecznej Zosi pogorszył się. Dziewczynka trafiła do szpitala

Opublikowano:
Autor:

Stan Walecznej Zosi pogorszył się. Dziewczynka trafiła do szpitala  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kilku tygodni stan zdrowia 7-miesięcznej Zosi Paczwy, chorej na rdzeniowy zanik mięśni typu 1, pogarszał się. 1 września dziewczynka została przewieziona do szpitala.

Od kilku tygodni stan zdrowia 7-miesięcznej Zosi Paczwy, chorej na rdzeniowy zanik mięśni typu 1, pogarszał się. 1 września dziewczynka została przewieziona do szpitala. 

Trwa walka o zebranie pieniędzy na najdroższy lek świata, który kosztuje blisko 10 mln złotych. Póki co na koncie dziewczynki w fundacji Siepomaga jest 4,7 mln złotych, czyli niespełna 50% kwoty potrzebnej do zakupu Zolgensma. 

Choroba jednak cały czas postępowała i pustoszyła ciało dziewczynki. Mimo podania refundowanego w Polsce lekarstwa, dziewczynka nie przybierała na wadze i miała coraz większe problemy z poruszaniem się. Mama Zosi na bieżąco informowała o stanie zdrowia córki za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Stało się jednak to, czego wszyscy się obawiali. W nocy stan dziewczynki pogorszył się, pojawiły się wymioty i trudności z oddychaniem. 1 września dziewczynka w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Mimo iż nie waży nawet 5 kg, została podłączona do respiratora. 

- Stan Zosi jest ciężki. Prosimy o modlitwe za Naszego Anioła - napisała krótko mama Zosi. 

Cały czas prowadzona jest zbiórka. Pieniądze można wpłacać za pośrednictwem fundacji Siepomaga

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE