Reklama

Stacja znika z anteny. Ostatni klaps na płockim festiwalu

Opublikowano:
Autor:

Stacja znika z anteny. Ostatni klaps na płockim festiwalu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocki festiwal dawniej odbywał się pod nazwą Polish Hip-Hop Festival, dopiero w 2016 roku nazwę nieco poszerzono za sprawą umowy ze stacją Hip Hop TV. Otóż stacja opublikowała oświadczenie.

Płocki festiwal dawniej odbywał się pod nazwą Polish Hip-Hop Festival, dopiero w 2016 roku nazwę nieco poszerzono za sprawą umowy ze stacją Hip Hop TV. Otóż stacja opublikowała oświadczenie.

Skrót TV w nazwie płockiego festiwalu wynikał z zawarcia czteroletniej umowy, o czym informowano w kwietniu 2016 roku. Stacja Hip Hop TV została partnerem tytularnym imprezy na płockiej plaży. Jak wówczas komentowali organizatorzy, ta niewielka zmiana w nazwie miała dodać atrakcyjności muzycznemu wydarzeniu. 

[ZT]12100[/ZT]

Na profilu Hip Hop TV na Facebooku już oficjalnie potwierdzono, że na jesieni znikają z anteny.

- Wierzyliśmy, że uda nam się zyskać większy zasięg i więcej czasu na dotarcie do naszych odbiorców, włożyliśmy dużo pracy i serca w rozwój stacji, ale decyzja Zarządu jest nieodwołalna, a projekt został uznany za nieopłacalny - tłumaczą. - Do końca wakacji działamy bez zmian, nasze materiały są dostępne na YouTube (HipHopTVPolska), a my nie składamy broni i będziemy dalej walczyć - jeszcze nie wiadomo, w jakiej formie. Ostatni klaps w historii Hip Hop TV padnie na naszym flagowym festiwalu Polish Hip-Hop  TV Festival, gdzie mamy nadzieję Was spotkać.

Dojdzie do zmiany profilu muzycznego z hip-hopu na muzykę rockową. Złożono również wniosek do KRRiT o zmianę nazwy na Eska Rock TV. 

Tymczasem Polish Hip-Hop TV Festival naciera z pełną siłą od 3 do 5 sierpnia. Sprzedano już 70 proc. karnetów, dlatego warto się pospieszyć, kto jeszcze ma życzenie posłuchać na żywo całego składu, który zaprezentuje się na scenie. Na oficjalnej stronie festiwalu jest już dostępny pełny program godzinowy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE