Reklama

Sprzedajesz w internecie? Rozwiązania BTL Logistik ułatwią Ci pracę!

Opublikowano:
Autor:

Sprzedajesz w internecie? Rozwiązania BTL Logistik ułatwią Ci pracę! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przełom listopada i grudnia nierozerwalnie łączy się z paczkami i wysyłkami. Jest też nierozerwalnie związany z zakupami. A te coraz częściej robimy za pośrednictwem internetu, który jest nieodzownym narzędziem przy zakupach w sklepach multinternetowych. BTL Logistik opracowało szereg rozwiązań, które wspierają działalność tego typu przedsiębiorstw.

Przełom listopada i grudnia nierozerwalnie łączy się z paczkami i wysyłkami. Jest też nierozerwalnie związany z zakupami. A te coraz częściej robimy za pośrednictwem internetu, który jest nieodzownym narzędziem przy zakupach w sklepach multinternetowych. BTL Logistik opracowało szereg rozwiązań, które wspierają działalność tego typu przedsiębiorstw.

Btl Logistik to przede wszystkim obsługa procesów logistycznych, w których klientom zapewniana jest optymalizacja kosztów przy wykorzystaniu efektu synergii wynikającego z połączenia szerokiego wachlarza usług i rozwiązań logistycznych świadczonych przez firmę.

Coraz częściej słyszymy o Outsourcingu logistyczno-magazynowym. Cóż to takiego? Najprościej mówiąc, jest to zlecanie całego procesu logistycznego firmie, która jest na zewnątrz przedsiębiorstwa – firmie takiej jak BTL Logistik, która gwarantuje obniżenie wszystkich kosztów w porównaniu z kosztami ponoszonymi w przypadku posiadania własnych magazynów i własnej logistyki.

Btl Logistik wyspecjalizował się właśnie w tego typu usłudze, na którą obecnie jest duże zapotrzebowanie. Oprócz magazynowania towarów swoich klientów firma zajmuje się komisjonowaniem (konfekcją, kompletowaniem), a dokładnie działaniami polegającymi na zrobieniu jednej paczki/palety z kilkunastu towarów od danego klienta, które znajdują się w magazynie i wysłaniem jednego opakowania zbiorczego pod adres wskazany w zleceniu. Dzieje się tak np. z plakatami, czy ulotkami, które każdy widuje na skrzynkach pocztowych. To właśnie we Włocławku, przy ul. Wiejskiej 24 ulotki reklamowe mają swój przystanek, z którego są rozsyłane dalej, aby w efekcie finalnym trafiły na skrzynki pocztowe w całym kraju.

BTL Logistik pracuje z sieciami handlowymi, ale też z mniejszymi przedsiębiorstwami, które zlecają firmie magazynowanie i wysyłkę swoich towarów.

- Dziś słowo sklep już nabiera innego znaczenia niż kilka lat temu. Dziś sklep to może być mały pokój u każdego z was pod warunkiem, że będzie to sklep internetowy, który nie ma sali sprzedażowej ani magazynu tylko witrynę internetową, gdzie można wybierać produkty, które są dostępne w tym sklepie. BTL Logistik ściśle współpracuje z takimi sklepami. Prowadzimy dla nich magazyny, pakujemy ich towary w paczki, kartowy i za pośrednictwem naszego portalu www.kurier-btl.pl wysyłamy na cały świat – tłumaczy Ireneusz Koniecko, prezes BTL Logistik.

Dziś sam transport to już za mało, dlatego BTL Logistik oferuje szeroki wachlarz usług właśnie dla firm internetowych, które powierzają firmie czuwanie nad magazynami i wysyłkami towarów. Portal www.kurier-btl.pl jako jeden z pierwszych w kraju oferuje tak szeroki zakres usług, a wszystko dzięki grupie kapitałowej BTL. Klienci dostają pełna integrację systemów, jak i dostęp do indywidualnego konta na serwerze firmy, dzięki czemu mogą nadawać i zlecać odbiór w siedmiu firmach kurierskich. Przy stałej współpracy BTL Logistik zawsze wystawia jedną fakturę w miesiącu z określonym terminem płatności.

BTL Logistik i Kurier BTL to nowoczesne rozwiązania skierowane do przedsiębiorców oraz do osób prywatnych. Wystarczy zadzwonić do działu handlowego, a jego pracownicy przygotują wyjątkową ofertę Świąteczną dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE