Reklama

Spróbują rozśmieszyć widzów do łez, szukając alibi od zaraz

Opublikowano:
Autor:

Spróbują rozśmieszyć widzów do łez, szukając alibi od zaraz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do czego zdolny jest mąż przyłapany na zdradzie, kiedy przeraża go wizja rychłego rozwodu? Potrzebuje dobrego alibi i to jak najszybciej. Jego perypetie obejrzymy dzięki sztuce "Alibi od zaraz". Na deskach płockiego teatru wystąpi doborowa obsada.

Do czego zdolny jest mąż przyłapany na zdradzie, kiedy przeraża go wizja rychłego rozwodu? Potrzebuje dobrego alibi i to jak najszybciej. Jego perypetie obejrzymy dzięki sztuce "Alibi od zaraz". Na deskach płockiego teatru wystąpi doborowa obsada.

Gotowi na spektakl z obsadą, która dołoży wszelkich starań, aby rozbawić widzów do łez? Jeśli tak, to koniecznie zainteresujcie się sztuką „Alibi od zaraz”w reżyserii Marcina Sławińskiego, która była już podstawą do powstania filmu „Wesołych Świąt”. Zagrali w nim Jean-Paul Belmondo i Sophie Marceau. W spektaklu, który znalazł się w repertuarze stołecznego Teatru Capitol, występuje Anna Korcz, Aleksandra Grzelak, Małgorzata Potocka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Wojciech Wysocki czy też Stanisław i Mateusz Banasiukowie. A jeśli dodamy do tego komiczne sytuacje i zabawne dialogi, zapowiada się wówczas bardzo przyjemnie spędzony wieczór.

W sztuce przerażony maż, kiedy już ma świadomość, że nie ukryje przed żoną Sophie swoich atencji wobec pewnej młodej, pięknej dziewczyny, intensywnie szuka alibi. Ale jak tu wytłumaczyć się z ochoty na "skok w bok" będąc już w związku małżeńskim? Nie mając zbyt dużo czasu, Michel przedstawia młodą kobietę jako... Nie, tego nie zdradzimy. Jedno jest pewne, to jak dalej potoczy się ta wymyślona naprędce intryga, tego już dowiecie się w trakcie spektaklu 28 października (godz. 16.00 i 19.00). Bilety do nabycia w cenie 95 zł w kasie Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego lub telefonicznie pod numerem 24 266 38 08 (Numer konta do wpłat za bilety: B&B Jarosław Brussa, Oś. Słoneczna 20, 62-200 Gniezno Wełnica, nr konta: 86 1140 2004 0000 3702 5838 0670 - po dokonaniu płatności należy przesłać dowód wpłaty na adres: biuro-widza@teatrplock.pl).

Bądźcie czujni, niebawem ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będzie podwójne zaproszenie na tę sztukę. 

Fot. Materiał promocyjny / Teatr Capitol

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE