Reklama

Reklama

Sprawdź, kto wygrał na Twoim osiedlu

Opublikowano: pon, 25 mar 2013 13:39
Autor:

Sprawdź, kto wygrał na Twoim osiedlu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Znamy już wyniki wyborów do rad osiedlowych. Sprawdźcie, czy wśród 315 nowo wybranych rajców znaleźli się Wasi sąsiedzi.

Reklama

Znamy już wyniki wyborów do rad osiedlowych. Sprawdźcie, czy wśród 315 nowo wybranych rajców znaleźli się Wasi sąsiedzi.

Wczoraj na wszystkich płockich osiedlach wybieraliśmy nowych osiedlowych radnych. Jak mówił nam Marcin Flakiewicz, przewodniczący miejskiej komisji wyborczej, komisja zakończyła prace ok. 1.00 w nocy. Z frekwencją było różnie, już wiadomo jednak, że w porównaniu do wyborów samorządowych czy parlamentarnych do urn pofatygowało się niewielu płocczan. Największym zainteresowaniem wybory cieszyły się na osiedlach Radziwie i Pradolina Wisły - tylko tam trzeba było dostarczyć kolejne karty, bo nie wystarczyły druki przygotowane z myślą o 15 proc. uprawnionych do głosowania z danego osiedla. - Zdarzyły nam się również dwa przypadki - na osiedlach Dobrzyńska i Wyszogrodzka, w których konieczne było losowanie, bo kandydaci uzyskali tę samą liczbę punktów - opowiadał nam Marcin Flakiewicz.

Dokładne dane na temat ilości osób, które poszły oddać głos na swoich sąsiadów, będą znane później, dziś pewne jest jednak, że mimo dość mizernego zainteresowania wyborami, rady powstaną na wszystkich 21 płockich osiedlach, ponieważ w tym roku zrezygnowano z wymogu minimum 8-procentowej frekwencji. Po świętach nowe rady spotkają się w auli ratusza (po dwa osiedla dziennie), by wyłonić swoje prezydium. Kolejne posiedzenia nowych rad odbędą się już na poszczególnych osiedlach - głównie w szkołach, przedszkolach itp.

Za Ratuszem publikujemy dane z oświadczenia miejskiej komisji wyborczej (pierwsza lista to nazwiska z liczbą głosów, które zdobył dany kandydat, druga - lista nowo wybranych osiedlowych radnych):

Osiedle „BOROWICZKI” - OKRĘG WYBORCZY Nr 1 w Płocku

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 3100
Ilość ważnie oddanych głosów - 382

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Antczak Michał 225
2. Bakierzyńska Anna 202
3. Brzuzy Beata 212
4. Garwacka Jadwiga Lucyna 208
5. Gradomski Ireneusz Stanisław 215
6. Karczewski Stefan 244
7. Kowalski Andrzej Ryszard 223
8. Michalski Przemysław Zbigniew 68
9. Olewniczak Maria Bożena 193
10. Sobczak Irena Jadwiga 202
11. Stefański Daniel 52
12. Szczutowski Hubert 83
13. Rosowska Anna Jadwiga 221
14. Rykała Anna Wioletta 198
15. Rzepkowska Zofia Anna 267
16. Sosnowska Katarzyna 213
17. Stańczak Marianna Janina 236
18. Zawadzka Anna 212

Do Rady Mieszkańców Osiedla „BOROWICZKI” wybrano następujących członków:
1. Antczak Michał
2. Bakierzyńska Anna
3. Brzuzy Beata
4. Garwacka Jadwiga Lucyna
5. Gradomski Ireneusz Stanisław
6. Karczewski Stefan
7. Kowalski Andrzej Ryszard
8. Olewniczak Maria Bożena
9. Sobczak Irena Jadwiga
10. Rosowska Anna Jadwiga
11. Rykała Anna Wioletta
12. Rzepkowska Zofia Anna
13. Sosnowska Katarzyna
14. Stańczak Marianna Janina
15. Zawadzka Anna


Osiedle „CIECHOMICE” - OKRĘG WYBORCZY Nr 2 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 934
Ilość ważnie oddanych głosów - 103

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Baranowska Ewa 40
2. Baranowski Franciszek Andrzej 35
3. Bernard Ewelina 41
4. Jakacka Marzena 40
5. Jabłońska Elżbieta 23
6. Janicka Marzena 31
7. Jankowska Katarzyna 32
8. Jasiński Jacek 26
9. Kacprzak Grzegorz 31
10. Kamińska Alicja 30
11. Kowalski Zbigniew 27
12. Morzyński Wiesław 20
13. Paliwoda Ewa 31
14. Petrykowski Adrian 40
15. Seweryniak Mariusz Mirosław 36
16. Sławańska – Siłkowska Renata Irena 39
17. Smok Arkadiusz 45
18. Strzałkowski Michał Andrzej 38

Do Rady Mieszkańców Osiedla „CIECHOMICE” wybrano następujących członków:
1. Baranowska Ewa
2. Baranowski Franciszek Andrzej
3. Bernard Ewelina
4. Jakacka Marzena
5. Janicka Marzena
6. Jankowska Katarzyna
7. Kacprzak Grzegorz
8. Kamińska Alicja
9. Kowalski Zbigniew
10. Paliwoda Ewa
11. Petrykowski Adrian
12. Seweryniak Mariusz Mirosław
13. Sławańska – Siłkowska Renata Irena
14. Smok Arkadiusz
15. Strzałkowski Michał Andrzej


Osiedla „DOBRZYŃSKA” - OKRĘG WYBORCZY Nr 3 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 8346
Ilość ważnie oddanych głosów - 403

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Bernard Bogdan Walery 44
2. Berner Iwona Mirosława 54
3. Bienias Renata 26
4. Borowska Agnieszka 49
5. Charzyńska Beata Agnieszka 21
6. Czerzniewska Ewa Bożena 63
7. Dzięcioł Monika 19
8. Gąsewicz Agnieszka Ewa 16
9. Gorsiak Magdalena Andżelika 15
10. Jurczak Mateusz 25
11. Kalinowski Daniel 65
12. Kędryna Jacek 45
13. Kicińska Bożenna Urszula 65
14. Kicińska Elżbieta 59
15. Kołodziejski Paweł Adam 22
16. Koper Lucyna 35
17. Koper Małgorzata Iwona 49
18. Kotarska Bożena 13
19. Lankiewicz Mateusz 59
20. Maćkowska Beata Bronisława 51
21. Maślankowski Jacek 31
22. Mikołajczyk Artur 28
23. Mikołajczyk Urszula 20
24. Milewski Jakub 40
25. Morawska Bożena Jadwiga 60
26. Nosarzewski Mariusz Franciszek 71
27. Olecka Marta Barbara 37
28. Prokopowicz Maria 32
29. Puchalska Wioletta 43
30. Rachocki Romuald Dariusz 15
31. Rajewski Jacek 45
32. Rutkowski Arkadiusz Jerzy 51
33. Staniszewski Wojciech Jarosław 58
34. Strzelecki Jacek 22
35. Szlachta Bożena Aniela 34
36. Trzcińska Maria Magdalena 39
37. Urbański Mariusz Maciej 59
38. Witkowski Krzysztof 18
39. Witkowski Marek 35
40. Witkowski Przemysław 32
41. Wiśniewska Iwona Barbara 47
42. Woźniak Mariola 43
43. Zabielska Irena 53
44. Zotow Beata Małgorzata 59


Do Rady Mieszkańców Osiedla „DOBRZYŃSKA” wybrano następujących członków:
1. Berner Iwona Mirosława
2. Czerzniewska Ewa Bożena
3. Kalinowski Daniel
4. Kicińska Bożenna Urszula
5. Kicińska Elżbieta
6. Koper Małgorzata Iwona
7. Lankiewicz Mateusz
8. Maćkowska Beata Bronisława
9. Morawska Bożena Jadwiga
10. Nosarzewski Mariusz Franciszek
11. Rutkowski Arkadiusz Jerzy
12. Staniszewski Wojciech Jarosław
13. Urbański Mariusz Maciej
14. Zabielska Irena
15. Zotow Beata Małgorzata

Osiedle „DWORCOWA” - OKRĘG WYBORCZY Nr 4 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 4818
Ilość ważnie oddanych głosów - 188

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Adamski Wojciech 27
2. Barczykowska – Krzewska Magdalena 26
3. Chemski Bernard René 23
4. Chęciński Jan Mieczysław 35
5. Chyliński Stanisław Tadeusz 27
6. Korneszczuk Jadwiga Lucyna 25
7. Kowalski Zdzisław 13
8. Krysiak Hanna Barbara 32
9. Lewandowski Andrzej 14
10. Manecki Jerzy Antoni 34
11. Ostrowski Marek 45
12. Owsik Marek 59
13. Przygucka Małgorzata 28
14. Przygucki Sławomir 27
15. Rusek Stanisław Marek 31
16. Rusinek Krystyna 29
17. Sawicka Barbara Wanda 30
18. Węglarz Radosław Cezary 19
19. Zabłocka Hanna Bogumiła 38

Do Rady Mieszkańców Osiedla „DWORCOWA” wybrano następujących członków:
1. Adamski Wojciech
2. Barczykowska – Krzewska Magdalena
3. Chęciński Jan Mieczysław
4. Chyliński Stanisław Tadeusz
5. Korneszczuk Jadwiga Lucyna
6. Krysiak Hanna Barbara
7. Manecki Jerzy Antoni
8. Ostrowski Marek
9. Owsik Marek
10. Przygucka Małgorzata
11. Przygucki Sławomir
12. Rusek Stanisław Marek
13. Rusinek Krystyna
14. Sawicka Barbara Wanda
15. Zabłocka Hanna Bogumiła

Osiedle „GÓRY” - OKRĘG WYBORCZY Nr 5 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 1282
Ilość ważnie oddanych głosów - 178

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Czerska Cecylia 39
2. Czmiel Paweł 85
3. Drzewiecka Bożena 47
4. Grabowski Tadeusz 31
5. Jędrzejczak Marek Leszek 34
6. Kowalczyk Tadeusz 66
7. Krac Hanna 58
8. Krupa Adrian 46
9. Krupa Rafał Maria 44
10. Kuźniewski Andrzej 47
11. Kuźniewski Krzysztof 48
12. Leśniowska Elżbieta 40
13. Leśniowski Władysław Zbigniew 46
14. Marzec Jan 66
15. Pietrzak Sylwia 54
16. Wilgocki Józef Tadeusz 45
17. Zacharski Wiesław 44

Do Rady Mieszkańców Osiedla „GÓRY” wybrano następujących członków:
1. Czerska Cecylia
2. Czmiel Paweł
3. Drzewiecka Bożena
4. Kowalczyk Tadeusz
5. Krac Hanna
6. Krupa Adrian
7. Krupa Rafał Maria
8. Kuźniewski Andrzej
9. Kuźniewski Krzysztof
10. Leśniowska Elżbieta
11. Leśniowski Władysław Zbigniew
12. Marzec Jan
13. Pietrzak Sylwia
14. Wilgocki Józef Tadeusz
15. Zacharski Wiesław

Osiedle „IMIELNICA” - OKRĘG WYBORCZY Nr 6 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 2163
Ilość ważnie oddanych głosów - 224

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Barański Mieczysław Stanisław 41
2. Dłuzińska Joanna Maria 41
3. Dudek Andrzej 33
4. Goćkowska Irena Bożena 40
5. Gonta Henryk 116
6. Kalinowska Iga Maria 43
7. Kander Krystyna 52
8. Kaniewski Artur 43
9. Kolczyński Marek 77
10. Kolczyński Tomasz Zdzisław 76
11. Kołodziejski Robert Tomasz 42
12. Korczak Elżbieta 25
13. Korczak Michał Marcin 24
14. Niedzielak Aniela Honorata 69
15. Petera Zenon 82
16. Przemyłski Marek Adam 42
17. Romaniuk Dariusz Tomasz 32
18. Walczak Marek Robert 51
19. Wierzchowski Bogdan 45
20. Zawadzki Edward 71

Do Rady Mieszkańców Osiedla „IMIELNICA” wybrano następujących członków:
1. Barański Mieczysław Stanisław
2. Dłuzińska Joanna Maria
3. Gonta Henryk
4. Kalinowska Iga Maria
5. Kander Krystyna
6. Kaniewski Artur
7. Kolczyński Marek
8. Kolczyński Tomasz Zdzisław
9. Kołodziejski Robert Tomasz
10. Niedzielak Aniela Honorata
11. Petera Zenon
12. Przemyłski Marek Adam
13. Walczak Marek Robert
14. Wierzchowski Bogdan
15. Zawadzki Edward


Osiedle „KOCHANOWSKIEGO” - OKRĘG WYBORCZY Nr 7 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 8265
Ilość ważnie oddanych głosów - 470

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Bogiel Sylwia Barbara 47
2. Bugaj Waldemar Wojciech 46
3. Danecki Tomasz 80
4. Dąbrowska Anna 76
5. Dojniak Arkadiusz Adam 67
6. Domina Stanisław 31
7. Filisiński Władysław 91
8. Gajewska Ewa Stanisława 55
9. Gapiński Maciej 55
10. Grefkowicz Miłosz 50
11. Górka Jolanta Krystyna 81
12. Jąderek Danuta Marianna 79
13. Jąderek Marta Katarzyna 41
14. Kołodziejski Lech 39
15. Kosewska Anna Elżbieta 80
16. Krawczyńska Dorota Zofia 43
17. Krześniak Hubert 68
18. Lelińska Iwona 76
19. Michalska Marianna Bożena 93
20. Mierzejewska Agnieszka Maria 92
21. Paluszewski Wiesław Kazimierz 27
22. Pełka Grażyna 83
23. Petrykowski Janusz Zbigniew 82
24. Pięta Anna 51
25. Podlińska Alicja Barbara 31
26. Rutkowski Andrzej 47
27. Rybicki Stefan Eugeniusz 41
28. Rydzewski Ryszard Jacek 90
29. Rygalski Wojciech Marek 91
30. Ryniak Małgorzata Teresa 84
31. Sebastianowicz Krzysztof 81
32. Siedlecka Iwona 73
33. Sulkowski Tadeusz 40
34. Szadkowski Dariusz 18
35. Szatkowska Anna 51
36. Szczecińska - Byttner Maria Jolanta 65
37. Szkopek Stanisław 97
38. Sztendur – Jarzyńska Jolanta Maria 86
39. Świgost Wojciech 64
40. Tarka Danuta Renata 108
41. Wółkiewicz Aniela Jadwiga 60
42. Wrzeszczyński Józef Bogusław 59
43. Wyszyński Tadeusz 25
44. Zawadzki Tomasz Wiesław 27

Do Rady Mieszkańców Osiedla „KOCHANOWSKIEGO” wybrano następujących członków:
1. Danecki Tomasz
2. Filisiński Władysław
3. Górka Jolanta Krystyna
4. Kosewska Anna Elżbieta
5. Michalska Marianna Bożena
6. Mierzejewska Agnieszka Maria
7. Pełka Grażyna
8. Petrykowski Janusz Zbigniew
9. Rydzewski Ryszard Jacek
10. Rygalski Wojciech Marek
11. Ryniak Małgorzata Teresa
12. Sebastianowicz Krzysztof
13. Szkopek Stanisław
14. Sztendur – Jarzyńska Jolanta Maria
15. Tarka Danuta Renata

Osiedla „KOLEGIALNA” - OKRĘG WYBORCZY Nr 8 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 8319
Ilość ważnie oddanych głosów - 391

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Adamkowska Katarzyna Teresa 46
2. Antonowicz Dariusz 49
3. Aronowska Wioletta Małgorzata 37
4. Banaszczak Zyta 38
5. Bornińska Martyna 22
6. Burek Alina Zofia 53
7. Bury Michał Marek 82
8. Cak Piotr Karol 42
9. Ciszewski Dariusz 52
10. Czowgan Ewa Maria 65
11. Jakielski Tomasz 33
12. Jankowski Rafał Andrzej 42
13. Jaroszewski Patryk 45
14. Jędrzejewska Bogumiła Wiesława 57
15. Kacperowski Marcin 24
16. Kłosińska Monika Beata 70
17. Krupowicz Elżbieta 36
18. Markowska Ewa Beata 59
19. Matusiak Krzysztof Stanisław 43
20. Misiak Józef Leon 37
21. Nowakowski Jerzy 44
22. Obrębski Jerzy 64
23. Parzybut Wiesław 64
24. Patrowicz Monika 54
25. Sarzalska Henryka 45
26. Sobczak Aleksandra 39
27. Sobótka Andrzej Józef 62
28. Sokolnicki Wojciech 34
29. Tollik Aneta 56
30. Tollik Piotr Rafał 56
31. Urbaczewska Alicja 39
32. Woźniak Zygmunt Józef 48
33. Wrześniewski Sławomir Jarosław 67
34. Zieleniewski Jacek 88

Do Rady Mieszkańców Osiedla „KOLEGIALNA” wybrano następujących członków:
1. Burek Alina Zofia
2. Bury Michał Marek
3. Ciszewski Dariusz
4. Czowgan Ewa Maria
5. Jędrzejewska Bogumiła Wiesława
6. Kłosińska Monika Beata
7. Markowska Ewa Beata
8. Obrębski Jerzy
9. Parzybut Wiesław
10. Patrowicz Monika
11. Sobótka Andrzej Józef
12. Tollik Aneta
13. Tollik Piotr Rafał
14. Wrześniewski Sławomir Jarosław
15. Zieleniewski Jacek

Osiedle „ŁUKASIEWICZA” - OKRĘG WYBORCZY Nr 9 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 9893
Ilość ważnie oddanych głosów - 396

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 
1. Bednarski Andrzej 90
2. Belicki Zdzisław 11
3. Buraczyński Zygmunt 61
4. Chojnacka Jolanta 25
5. Czerwińska Dominika Aleksandra 69
6. Dąbkowska – Kokosińska Jolanta Beata 64
7. Doliński Andrzej 61
8. Foryszewska Aneta Maria 36
9. Grzelak Jarosław Roman 67
10. Jankowska Aleksandra 23
11. Kapturski Robert Mariusz 45
12. Kiełbasa Helena 87
13. Kijoch Monika 16
14. Koper Wanda Krystyna 34
15. Kowalski Andrzej 14
16. Kozłowska Krystyna Lucyna 25
17. Król Krystyna 69
18. Kwasiborska Agnieszka Maria 74
19. Lewandowska Magdalena 130
20. Lewandowski Piotr 84
21. Lodziński Marcin Wojciech 25
22. Machnicki Janusz 31
23. Małkowski Włodzimierz Czesław 24
24. Marciniak Anna Barbara 17
25. Milewska Jadwiga Wanda 27
26. Młodziejewski Sylwester 75
27. Muraszewska Teresa 11
28. Nowakowska Anna Jadwiga 32
29. Pawlak Edyta 44
30. Perkowska Anna Maria 74
31. Pietrzak Alicja 60
32. Piękoś Jadwiga 19
33. Piotrowski Andrzej 24
34. Ruszczyk Artur 54
35. Ryst Stanisław 19
36. Sikora Grzegorz Marian 102
37. Sobolewska Mirosława Krystyna 76
38. Staśko Andrzej Krzysztof 59
39. Szwech Czesław 68
40. Urbański Daniel 108
41. Walczak Władysław Sylwester 22
42. Wieczorek Kazimierz 12
43. Wiśniewski Tadeusz 14
44. Wojciechowska Anna 30
45. Wolski Stanisław Zdzisław 10
46. Woźniak Felicja 44 


Do Rady Mieszkańców Osiedla „ŁUKASIEWICZA” wybrano następujących członków:
1. Bednarski Andrzej
2. Czerwińska Dominika Aleksandra
3. Dąbkowska – Kokosińska Jolanta Beata
4. Grzelak Jarosław Roman
5. Kiełbasa Helena
6. Król Krystyna
7. Kwasiborska Agnieszka Maria
8. Lewandowska Magdalena
9. Lewandowski Piotr
10. Młodziejewski Sylwester
11. Perkowska Anna Maria
12. Sikora Grzegorz Marian
13. Sobolewska Mirosława Krystyna
14. Szwech Czesław
15. Urbański Daniel


Osiedle „MIĘDZYTORZE” - OKRĘG WYBORCZY Nr 10 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 4586
Ilość ważnie oddanych głosów - 306

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Bielańska Maria 73
2. Borczuk Andrzej Witold 23
3. Fudała Rajmund Władysław 59
4. Jabłkiewicz Iwona 35
5. Kęsicka Lucyna Danuta 56
6. Kłosiński Jarosław 37
7. Kwiatkowski Jan Kazimierz 43
8. Lewandowska Barbara Maria 61
9. Michalski Krzysztof 49
10. Mikołajewski Romuald Ludwik 59
11. Muczyński Krzysztof 53
12. Piotrowski Henryk Ireneusz 54
13. Przybyłowski Jan 53
14. Rączkowski Marcin 35
15. Sadecka Lucyna 59
16. Skotnicka – Tracka Elżbieta Maria 23
17. Skrocki Piotr 35
18. Skrocki Zbigniew Tadeusz 32
19. Sławiński Dariusz 44
20. Sobczak Jarosław 51
21. Starzyński Paweł Jarosław 48
22. Stępniewski Jan 23
23. Tomaszewski Jerzy Zbysław 40
24. Wilary Marzena Agnieszka 41
25. Zajączkowski Leszek 52
26. Ziemińska Aneta 45
27. Ziółkowska Izabela 53

Do Rady Mieszkańców Osiedla „MIĘDZYTORZE” wybrano następujących członków:

1. Bielańska Maria
2. Fudała Rajmund Władysław
3. Kęsicka Lucyna Danuta
4. Lewandowska Barbara Maria
5. Michalski Krzysztof
6. Mikołajewski Romuald Ludwik
7. Muczyński Krzysztof
8. Piotrowski Henryk Ireneusz
9. Przybyłowski Jan
10. Sadecka Lucyna
11. Sobczak Jarosław
12. Starzyński Paweł Jarosław
13. Zajączkowski Leszek
14. Ziemińska Aneta
15. Ziółkowska Izabela


Osiedle „PODOLSZYCE POŁUDNIE” - OKRĘG WYBORCZY Nr 11 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 7604
Ilość ważnie oddanych głosów - 538

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Bogacz Robert Karol 18
2. Bombalicka Małgorzata 58
3. Chmielewska Anna Maria 16
4. Chyła Edmund 33
5. Cieślak Adam Sebastian 22
6. Czekaj Wanda 23
7. Dąbrowski Marek 28
8. Gawliński Mariusz Edward 26
9. Girszewski Hubert 80
10. Gonczaryk Natasza 22
11. Gontarski Dariusz Maciej 22
12. Gościniak Waldemar Stanisław 42
13. Górecka Jolanta Renata 39
14. Grabelak Elżbieta 33
15. Grabowski Arkadiusz 17
16. Izdebska Aneta 33
17. Jagiełło Marzena Zofia 81
18. Jakubczyk Bożena Aniela 22
19. Janas Ryszard Andrzej 45
20. Jankowski Łukasz 96
21. Jankowski Mikołaj 89
22. Jarzyński Łukasz 77
23. Jaworek Mariusz 19
24. Jędrzejak Marek Tadeusz 17
25. Kłopotowski Łukasz Piotr 90
26. Kobla – Antczak Dagmara Bianka 52
27. Kołodziejska Anna 45
28. Krajewska Teresa Apolonia 32
29. Krzemiński Ludwik 14
30. Kuczyński Jarosław Antoni 7
31. Kurkiewicz Joanna 25
32. Kwiatkowska Krystyna 27
33. Kwiatkowski Andrzej Michał 31
34. Lewandowska Małgorzata 30
35. Lisicki Leszek 90
36. Maksymiuk Zdzisław 42
37. Marzec Tomasz Marcin 81
38. Nowacki Tomasz 39
39. Nowak Maciej Patryk 43
40. Pardyka Marta Anna 104
41. Piesyk Anna Barbara 13
42. Przedlacki Andrzej 16
43. Pydyniak Adam 83
44. Pydyniak Włodzimierz 23
45. Rudowska Barbara Krystyna 11
46. Rychlicki Tomasz 25
47. Seliwiak Bogumiła 31
48. Szczytniewska Beata 32
49. Szymańska Renata 15
50. Szymański Tadeusz 19
51. Tarnowska – Kuświk Izabela 27
52. Wiechecki Jan 14
53. Woroniecki Krzysztof 83
54. Wyrębkowski Jan 50
55. Zawadzka Katarzyna Alicja 101


Do Rady Mieszkańców Osiedla „PODOLSZYCE POŁUDNIE” wybrano następujących członków:

1. Bombalicka Małgorzata
2. Girszewski Hubert
3. Jagiełło Marzena Zofia
4. Jankowski Łukasz
5. Jankowski Mikołaj
6. Jarzyński Łukasz
7. Kłopotowski Łukasz Piotr
8. Kobla – Antczak Dagmara Bianka
9. Lisicki Leszek
10. Marzec Tomasz Marcin
11. Pardyka Marta Anna
12. Pydyniak Adam
13. Woroniecki Krzysztof
14. Wyrębkowski Jan
15. Zawadzka Katarzyna Alicja


Osiedla „PODOLSZYCE PÓŁNOC” - OKRĘG WYBORCZY Nr 12 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 9296
Ilość ważnie oddanych głosów - 401

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów: 
1. Bańka Andrzej 19
2. Bańka Jolanta Maria 20
3. Basiewicz Krzysztof 24
4. Brudnicki Adrian 17
5. Czubak Mateusz Paweł 54
6. Drozdowski Michał Norbert 24
7. Dymek Stanisław 93
8. Gątarek Kamil 60
9. Grabowski Piotr 61
10. Hacia Mariusz 11
11. Hermanowski Michał Przemysław 46
12. Jagodzińska Katarzyna Małgorzata 38
13. Jarzębowski Antoni 8
14. Jarzyński Andrzej Wiktor 45
15. Kaliska Bogumiła Ewelina 11
16. Kałwa Waldemar 53
17. Kiełek Andrzej Stanisław 29
18. Kierzkowski Bartosz 20
19. Kijek Marcin 54
20. Kowalska Jolanta Teresa 21
21. Kozanecki Jarosław 58
22. Kurczyński Bogdan 55
23. Kwaśniewski Andrzej Wiesław 61
24. Lewandowski Łukasz 25
25. Lubińska Agnieszka Hanna 43
26. Mrozowski Jarosław 72
27. Niedziałkowska Magdalena 47
28. Orędowicz Piotr 63
29. Przygoda Bogumiła 14
30. Radzki Ryszard 18
31. Rakowski Rafał 49
32. Roman Cezary Tadeusz 37
33. Różycki Jan Tadeusz 57
34. Rutecki Kamil Krzysztof 47
35. Rybacki Krzysztof 57
36. Sobecki Benedykt Leszek 51
37. Soboń Michał Jakub 42
38. Stempnowska Anna 40
39. Stempnowska Marta 43
40. Szadkowska Elżbieta 29
41. Szczerbak Rafał Jan 12
42. Tomaszewski Jakub 46
43. Torbicki Dariusz 58
44. Trzcińska Katarzyna Maria 64
45. Trzciński Zbigniew 54
46. Turowski Maciej Marek 16
47. Walczak Tomasz 37
48. Warowny Andrzej Tadeusz 70
49. Wiśniewska Anna Magdalena 45
50. Żeromski Patryk Krzysztof 11
51. Żulewski Bogdan 60
52. Żywiałkowski Zbigniew 56 


Do Rady Mieszkańców Osiedla „PODOLSZYCE PÓŁNOC” wybrano następujących członków:
1. Dymek Stanisław
2. Gątarek Kamil
3. Grabowski Piotr
4. Kozanecki Jarosław
5. Kurczyński Bogdan
6. Kwaśniewski Andrzej Wiesław
7. Mrozowski Jarosław
8. Orędowicz Piotr
9. Różycki Jan Tadeusz
10. Rybacki Krzysztof
11. Torbicki Dariusz
12. Trzcińska Katarzyna Maria
13. Warowny Andrzej Tadeusz
14. Żulewski Bogdan
15. Żywiałkowski Zbigniew


Osiedla „PRADOLINA WISŁY” - OKRĘG WYBORCZY Nr 13 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 378
Ilość ważnie oddanych głosów - 149

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Bieniek Marek 55
2. Chromiec Julia 50
3. Czerniak Bogusław Andrzej 58
4. Czerniak Krystyna 55
5. Dorobek Michał 22
6. Głogulska Wioleta 32
7. Głogulski Arkadiusz Grzegorz 32
8. Jasińska Aneta 50
9. Kacprzak Marianna 22
10. Karasiewicz Sebastian 40
11. Kołodziejska Marzenna 48
12. Kozłowski Jacek 33
13. Kozłowski Robert 31
14. Kujawa Joanna 48
15. Paczkowska Karolina 29
16. Petrykowski Marek 33
17. Przybyszewska Marlena 39
18. Ptaszyński Jacek 41
19. Ptaszyński Krzysztof 28
20. Seliwiak Elżbieta 14
21. Sitkiewicz Agnieszka 41
22. Sobczak Marlena 50
23. Sochacka Anna 45
24. Waszkiewicz Adam 31
25. Waszkiewicz Łukasz 37
26. Waszkiewicz Marek Grzegorz 56
27. Wójtewicz Wioleta 56
28. Wróblewski Gabriel Piotr 34


Do Rady Mieszkańców Osiedla „PRADOLINA WISŁY” wybrano następujących członków:

1. Bieniek Marek
2. Chromiec Julia
3. Czerniak Bogusław Andrzej
4. Czerniak Krystyna
5. Jasińska Aneta
6. Karasiewicz Sebastian
7. Kołodziejska Marzenna
8. Kujawa Joanna
9. Przybyszewska Marlena
10. Ptaszyński Jacek
11. Sitkiewicz Agnieszka
12. Sobczak Marlena
13. Sochacka Anna
14. Waszkiewicz Marek Grzegorz
15. Wójtewicz Wioleta


Osiedla „RADZIWIE” - OKRĘG WYBORCZY Nr 14 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 2972
Ilość ważnie oddanych głosów - 625

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Banach Bogdan 324
2. Berdek – Paskuda Anna Bożena 126
3. Bieniek Grzegorz 175
4. Fijałkowski Sławomir Mirosław 153
5. Flak Marcin 137
6. Hmura Sylwia Hanna 139
7. Jagliński Damian 92
8. Karpiński Piotr Józef 123
9. Kijek Teresa 217
10. Kisielewski Lechosław Marek 97
11. Kominek Tomasz 297
12. Kopyciński Andrzej 150
13. Kudlikowski Dariusz Piotr 105
14. Kulpińska Wanda 151
15. Kwiatkowski Bartłomiej 54
16. Łakoma Małgorzata 167
17. Łakomy Jakub 142
18. Nagadowski Rafał Krzysztof 53
19. Nowak – Malesa Anna 139
20. Nowak Zbigniew Władysław 174
21. Osiecki Bogusław 225
22. Owsik Bożena 206
23. Pachniewski Bogdan 150
24. Przysocki Włodzimierz 31
25. Sitarczyk Donata 158
26. Tyszka Elżbieta Edyta 209
27. Wasilewski Marcin 199
28. Więckowska Zofia 110
29. Zasada Zbigniew 186
30. Ziółkowska Wacława Iwona 238
31. Żółtowska Alicja 194

Do Rady Mieszkańców Osiedla „RADZIWIE” wybrano następujących członków:
1. Banach Bogdan
2. Bieniek Grzegorz
3. Fijałkowski Sławomir Mirosław
4. Kijek Teresa
5. Kominek Tomasz
6. Łakoma Małgorzata
7. Nowak Zbigniew Władysław
8. Osiecki Bogusław
9. Owsik Bożena
10. Sitarczyk Donata
11. Tyszka Elżbieta Edyta
12. Wasilewski Marcin
13. Zasada Zbigniew
14. Ziółkowska Wacława Iwona
15. Żółtowska Alicja

Osiedle „SKARPA” - OKRĘG WYBORCZY Nr 15 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 7357
Ilość ważnie oddanych głosów - 341

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Bartnik Mateusz Marek 79
2. Bielak Dominik 52
3. Ciarski Ryszard Marian 49
4. Gołębiowski Jacek 34
5. Graczyk Romeo 82
6. Jankowska Izabela Wiesława 53
7. Jasiński Piotr 53
8. Jastrzębski Ireneusz 38
9. Jóźwicka Iwona 55
10. Kaczyński Jacek Cezary 48
11. Kęsy Jan 43
12. Kucharska Maria Stanisława 55
13. Nowak Mariusz 51
14. Ogrodnik Małgorzata Maria 97
15. Olkowicz Izabela Mariola 39
16. Pachelski Krzysztof Marek 27
17. Sarwińska Monika 46
18. Sztanderski Dariusz 71
19. Turkowska Monika Beata 46
20. Urbanowicz Ryszard Stanisław 55
21. Waszczuk Krzysztof Stefan 51
22. Wejbert Michał Witold 31
23. Zakrzewski Tomasz Marcin 56

Do Rady Mieszkańców Osiedla „SKARPA” wybrano następujących członków:

1. Bartnik Mateusz Marek
2. Bielak Dominik
3. Ciarski Ryszard Marian
4. Graczyk Romeo
5. Jankowska Izabela Wiesława
6. Jasiński Piotr
7. Jóźwicka Iwona
8. Kaczyński Jacek Cezary
9. Kucharska Maria Stanisława
10. Nowak Mariusz
11. Ogrodnik Małgorzata Maria
12. Sztanderski Dariusz
13. Urbanowicz Ryszard Stanisław
14. Waszczuk Krzysztof Stefan
15. Zakrzewski Tomasz Marcin

Osiedla „STARE MIASTO” - OKRĘG WYBORCZY Nr 16 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 3173
Ilość ważnie oddanych głosów - 277

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Białecki Ireneusz Teodor 205
2. Bor Grzegorz Leon 53
3. Bor Izabela 45
4. Cichocka Agnieszka 42
5. Cieślińska Janina Zofia 129
6. Filipowicz Marek 189
7. Grala Robert Cezary 40
8. Groszewski Marcin 45
9. Kawczyński Sławomir Marek 147
10. Kominiak Anna Małgorzata 200
11. Konderska Katarzyna 197
12. Kuświk Krystyna 44
13. Kwiatkowska Katarzyna 36
14. Lewandowska Beata 42
15. Łabińska Jadwiga 202
16. Markowska Tamara Magda 189
17. Ogrodowicz Anna 193
18. Polit Igor 35
19. Rytter Wojciech Bogdan 203
20. Skubiszewska Jadwiga Justyna 188
21. Skubiszewski Dariusz Włodzimierz 197
22. Śledzianowski Paweł Grzegorz 189
23. Śliwka Jolanta 138
24. Tyszka Sebastian 39
25. Woźnicki Tomasz 34
26. Wypych Hanna Krystyna 179
27. Załęski Robert 33
28. Załęski Sławomir Jan 32
29. Zych Kamil Radosław 204

Do Rady Mieszkańców Osiedla „STARE MIASTO” wybrano następujących członków:
1. Białecki Ireneusz Teodor
2. Filipowicz Marek
3. Kawczyński Sławomir Marek
4. Kominiak Anna Małgorzata
5. Konderska Katarzyna
6. Łabińska Jadwiga
7. Markowska Tamara Magda
8. Ogrodowicz Anna
9. Rytter Wojciech Bogdan
10. Skubiszewska Jadwiga Justyna
11. Skubiszewski Dariusz Włodzimierz
12. Śledzianowski Paweł Grzegorz
13. Śliwka Jolanta
14. Wypych Hanna Krystyna
15. Zych Kamil Radosław

Osiedla „TRZEPOWO” - OKRĘG WYBORCZY Nr 17 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 559
Ilość ważnie oddanych głosów - 67

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Białoskórska Lucyna 45
2. Bratkowski Michał 38
3. Czajkowski Mariusz Maciej 30
4. Gładyszewska Stanisława 47
5. Kajkowska Małgorzata 24
6. Kijewska Wanda 39
7. Niedzielska Danuta 46
8. Patora Bożena 53
9. Piekart Jacek 39
10. Piotrowski Piotr Paweł 48
11. Rutkowska Barbara Alicja 39
12. Sadowska Marzenna 40
13. Stangret Barbara Stanisława 51
14. Szajewski Krzysztof 29
15. Szpalerski Wojciech Wiktor 45
16. Sztuczka Katarzyna 43

Do Rady Mieszkańców Osiedla „TRZEPOWO” wybrano następujących członków:
1. Białoskórska Lucyna
2. Bratkowski Michał
3. Czajkowski Mariusz Maciej
4. Gładyszewska Stanisława
5. Kijewska Wanda
6. Niedzielska Danuta
7. Patora Bożena
8. Piekart Jacek
9. Piotrowski Piotr Paweł
10. Rutkowska Barbara Alicja
11. Sadowska Marzenna
12. Stangret Barbara Stanisława
13. Szajewski Krzysztof
14. Szpalerski Wojciech Wiktor
15. Sztuczka Katarzyna


Osiedle „TYSIĄCLECIA” - OKRĘG WYBORCZY Nr 18 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 4958
Ilość ważnie oddanych głosów - 221

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Bauman Magdalena Maria 69
2. Cała Marek Bogdan 25
3. Gajewski Jacek 56
4. Gawrońska Teresa 50
5. Korsak Anna 51
6. Kras Artur Bolesław 59
7. Lasocka Izabela Anna 81
8. Lewandowska Halina 42
9. Mielczarek Mirosław Edward 69
10. Modliborski Adam Paweł 90
11. Oleksiak Marek 69
12. Orzoł Jerzy 48
13. Paśnik Małgorzata Bogumiła 69
14. Pietrzak Zofia Halina 33
15. Siek Stanisław 31
16. Wiśniewska Marianna Jadwiga 50
17. Zimoń Jadwiga 28

Do Rady Mieszkańców Osiedla „TYSIĄCLECIA” wybrano następujących członków:

1. Bauman Magdalena Maria
2. Gajewski Jacek
3. Gawrońska Teresa
4. Korsak Anna
5. Kras Artur Bolesław
6. Lasocka Izabela Anna
7. Lewandowska Halina
8. Mielczarek Mirosław Edward
9. Modliborski Adam Paweł
10. Oleksiak Marek
11. Orzoł Jerzy
12. Paśnik Małgorzata Bogumiła
13. Pietrzak Zofia Halina
14. Siek Stanisław
15. Wiśniewska Marianna Jadwiga

Osiedla „WINIARY” - OKRĘG WYBORCZY Nr 19 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 1258
Ilość ważnie oddanych głosów - 207

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Aftański Robert Piotr 53
2. Baranowski Jacek 48
3. Cybart Anna Krystyna 82
4. Dziwiszek Tomasz Antoni 22
5. Guzowska Dorota Joanna 35
6. Ignaczak Teresa Zofia 47
7. Kisielew Wojciech 23
8. Kolibczyński Krzysztof 31
9. Kujawa Ewa 53
10. Kuźnicka Iwona 36
11. Kwiatkowska Ewa 48
12. Kwiatkowski Ryszard 49
13. Lewandowski Sławomir 64
14. Nisztor Mirosław Jan 37
15. Sadziak Marianna Zofia 23
16. Szczepańska Ewa Urszula 49
17. Szpręgiel Waldemar Roman 45
18. Żabka Anna Lucyna 46
19. Żochowski Arkadiusz Paweł 73

Do Rady Mieszkańców Osiedla „WINIARY” wybrano następujących członków:
1. Aftański Robert Piotr
2. Baranowski Jacek
3. Cybart Anna Krystyna
4. Guzowska Dorota Joanna
5. Ignaczak Teresa Zofia
6. Kujawa Ewa
7. Kuźnicka Iwona
8. Kwiatkowska Ewa
9. Kwiatkowski Ryszard
10. Lewandowski Sławomir
11. Nisztor Mirosław Jan
12. Szczepańska Ewa Urszula
13. Szpręgiel Waldemar Roman
14. Żabka Anna Lucyna
15. Żochowski Arkadiusz Paweł

Osiedla „WYSZOGRODZKA” - OKRĘG WYBORCZY Nr 20 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 8104
Ilość ważnie oddanych głosów - 703

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Abramowski Witold Cezary 95
2. Antosik Piotr 38
3. Balcerzak Andrzej 108
4. Bejman Aneta 20
5. Bejman Michał 22
6. Borkowski Krzysztof Stefan 24
7. Budka Tadeusz 122
8. Cichowicz Marzena Agnieszka 103
9. Cybulski Tomasz 32
10. Czarnecki Jarosław 122
11. Dąbrowski Łukasz Damian 125
12. Drozdowski Krzysztof 124
13. Drożdżewska Elwira Zofia 63
14. Dunal Adam Henryk 32
15. Dylewski Ryszard 115
16. Dymek Sebastian 150
17. Dziewirz Jacek Kazimierz 139
18. Dziewirz Przemysław 124
19. Dziwota Grzegorz Arkadiusz 133
20. Gawlik Ewa 144
21. Gumińska Izabela Małgorzata 122
22. Guzanek Jerzy 52
23. Jabłoński Przemysław 95
24. Kępczyński Maciej Lubomir 61
25. Kołecki Paweł 26
26. Kruszewski Wiesław Kazimierz 16
27. Lemanowicz Paweł Krzysztof 122
28. Lewandowski Włodzimierz Mirosław 39
29. Markowski Antoni Bronisław 26
30. Mielczarek Tomasz Tadeusz 89
31. Moczulski Bartłomiej 48
32. Olewnik Damian Tomasz 21
33. Pokorski Tomasz Wiktor 47
34. Rogoziński Andrzej Piotr 89
35. Reszkowski Witold 94
36. Siułkowska Wanda Krystyna 61
37. Świtalska Teresa 103
38. Tabara Jolanta Krystyna 128
39. Wierzchowska Iwona 52


Do Rady Mieszkańców Osiedla „WYSZOGRODZKA” wybrano następujących członków:
1. Balcerzak Andrzej
2. Budka Tadeusz
3. Cichowicz Marzena Agnieszka
4. Czarnecki Jarosław
5. Dąbrowski Łukasz Damian
6. Drozdowski Krzysztof
7. Dylewski Ryszard
8. Dymek Sebastian
9. Dziewirz Jacek Kazimierz
10. Dziewirz Przemysław
11. Dziwota Grzegorz Arkadiusz
12. Gawlik Ewa
13. Gumińska Izabela Małgorzata
14. Lemanowicz Paweł Krzysztof
15. Tabara Jolanta Krystyna

Osiedla „ZIELONY JAR” - OKRĘG WYBORCZY Nr 21 w Płocku.

Ilość osób uprawnionych do głosowania - 3031
Ilość ważnie oddanych głosów - 254

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
1. Adamski Rafał 54
2. Brzozowska Hanna 22
3. Dziugan Marcin 64
4. Jelec Marcin Alan 61
5. Kamińska Agnieszka Elżbieta 24
6. Kamiński Eryk Grzegorz 16
7. Kozera Barbara 39
8. Krakowska Aleksandra Małgorzata 38
9. Kunikowski Edward Wiesław 48
10. Marzec Marcin 48
11. Mieszczyński Kazimierz Witold 38
12. Michalski Rafał 48
13. Pietrzak Łukasz Maria 54
14. Piłatowicz Iwona 29
15. Puchalski Marcin 36
16. Rogowiecka Małgorzata Joanna 93
17. Słomczewski Dariusz 46
18. Struzik Małgorzata 82
19. Suszek Kamil Jakub 54
20. Tyburski Wojciech Mirosław 62
21. Tychońska Małgorzata Anna 42
22. Tyszka Andrzej 37
23. Wiśniewski Tomasz Andrzej 31
24. Witkowski Piotr 36
25. Żytowiecki Maciej 42

Do Rady Mieszkańców Osiedla „ZIELONY JAR” wybrano następujących członków:
1. Adamski Rafał
2. Dziugan Marcin
3. Jelec Marcin Alan
4. Kozera Barbara
5. Kunikowski Edward Wiesław
6. Marzec Marcin
7. Michalski Rafał
8. Pietrzak Łukasz Maria
9. Rogowiecka Małgorzata Joanna
10. Słomczewski Dariusz
11. Struzik Małgorzata
12. Suszek Kamil Jakub
13. Tyburski Wojciech Mirosław
14. Tychońska Małgorzata Anna
15. Żytowiecki Maciej


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.