Reklama

Sprawdź, jak było u ciebie. PKW podaje dane o frekwencji w obwodach

Opublikowano:
Autor:

Sprawdź, jak było u ciebie. PKW podaje dane o frekwencji w obwodach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości PKW opublikowała dane na temat frekwencji w poszczególnych punktach do głosowania. Na pozostałe wyniki jeszcze czekamy, chociaż jedno jest pewne – Andrzej Nowakowski został na kolejne pięć lat prezydentem Płocka. Już drugi raz wygrywa w pierwszej turze.

PKW opublikowała dane na temat frekwencji w poszczególnych punktach do głosowania. Na pozostałe wyniki jeszcze czekamy, chociaż jedno jest pewne – Andrzej Nowakowski został na kolejne pięć lat prezydentem Płocka. Już drugi raz wygrywa w pierwszej turze.

Należy pamiętać, że w poszczególnych obwodach były różnice pod względem liczby osób uprawnionych do głosowania. Najwięcej uprawnionych było w obwodzie nr 55 - 2 tys. 413 osób, przy czym skorzystało z tej możliwości 1 tys. 478 płocczan. Najmniej liczne były te w Płockim Zakładzie Opieki Zdrowotnej  (nr 68) i w Zakładzie Karnym (nr 70) - po 36 osób

W niedzielę najwięcej osób skorzystało z lokalu wyborczego właśnie w Płockim Zakładzie Opieki Zdrowotnej przy ul. Kościuszki 28, była tam frekwencja na poziomie przeszło 75 proc., z kolei najmniej osób zjawiło się w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym (18.75 proc.) oraz w Młodzieżowym Domu Kultury (40.88 proc.).

Tylko w jednej Komisji Obwodowej uznano wszystkie głosy za ważne i był to Wojewódzki Szpital Zespolony, na co nałożyła się też wyjątkowo niska frekwencja (na 256 osób zagłosowało zaledwie 48).

Oto dane PKW:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE