Reklama

Spragniony złodziej w ukrytej kamerze. A jaki spektakularny upadek...

Opublikowano:
Autor:

Spragniony złodziej w ukrytej kamerze. A jaki spektakularny upadek... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości PSS Zgoda co pewien czas publikuje filmy z ukrytej kamery, a w nich głównym bohaterem jest złodziej w akcji. Trafił się ostatnio wyjątkowy przypadek złodzieja, który był ta spragniony, że jedna butelka to dla niego zbyt mało. Od razu pokusił się na całą skrzynkę.

PSS Zgoda co pewien czas publikuje filmy z ukrytej kamery, a w nich głównym bohaterem jest złodziej w akcji. Trafił się ostatnio wyjątkowy przypadek złodzieja, który był spragniony do tego stopnia, że jedna butelka to dla niego zbyt mało. Od razu pokusił się na całą skrzynkę.

Jak twierdzą w PSS Zgoda, z pewnością chodziło o "piwko na ratunek". Butelki schowane w różowej skrzynce wyglądały tak zachęcająco, że złodziej postanowił ją chyłkiem wynieść między kasami. No cóż, tuż za drzwiami sklepu okazał się wyjątkowym pechowcem i zbyt długo nie nacieszył się łupem zawierającym trunek z charakterystyczną pianką.

- Pewnie chciał się podzielić z kumplami, taki z niego osiedlowy altruista ? Pomysł był słaby, realizacja mizerna, ale upadek zrobił spektakularne wrażenie - komentują w PSS Zgoda.

A zatem, kto chętny, może obejrzeć filmik opublikowany w mediach społecznościowych (należy kliknąć w link - filmik jest dostępny na Facebooku na profilu PSS Zgoda).

[ZT]16124[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE