Reklama

Sportowy opłatek w Orlen Arenie

Opublikowano:
Autor:

Sportowy opłatek w Orlen Arenie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas opłatkowego spotkania środowiska sportowego prezydent Andrzej Nowakowski nagrodził sportowców, trenerów i działaczy. W centrum uwagi znaleźli się Patryk Ciechomski i jego trener Wojciech Pudlik.

Podczas opłatkowego spotkania środowiska sportowego prezydent Andrzej Nowakowski nagrodził sportowców, trenerów i działaczy. W centrum uwagi znaleźli się Patryk Ciechomski i jego trener Wojciech Pudlik.

Młody judoka Jutrzenki Płock w 2013 roku osiągnął swój życiowy sukces, sięgając po brązowy medal Mistrzostw Świata Juniorów. Ugruntowaniem jego pozycji był wyjazd do Japonii, gdzie Patryk zdał egzamin na drugi dan. Trener Patryka Wojciech Pudlik otrzymał trzeci dan. Obaj zostali uhonorowani przez prezydenta okolicznościowymi dyplomami i nagrodami pieniężnymi.

Nagrody pieniężne (od 350 do 2,4 tys. złotych) i dyplomy trafiły do prawie 180 sportowców i trenerów. Dyplomy powędrowały również do najbardziej zasłużonych działaczy sportowych. Między innymi do Bogdana Kosza, który już od pięćdziesięciu lat zaangażowany jest w działalność klubu Masovia, należąc do najbardziej rozpoznawalnych osobowości badmintonowego światka. Nie tylko w Płocku, ale w całym kraju.

W Orlen Arenie zebrało się pokaźne grono medalistów imprez mistrzowskich rozgrywanych w kraju i za granicą. Wśród nagrodzonych znaleźli się wioślarze, pływacy, przedstawiciele sportów i sztuk walki, piłkarki ręczne i piłkarze ręczni.


Podczas spotkania w Orlen Arenie znalazł się również czas na część artystyczną (kolędy i piosenki świąteczne) przygotowaną przez zespół Marchewkowe Pole z Gimnazjum nr 5. Był również czas na łamanie się opłatkiem, składanie życzeń i kuluarowe rozmowy.


Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE