Reklama

Reklama

Sporo etatów czeka w Płocku na strażników działu ochrony. I nie tylko

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Sporo etatów czeka w Płocku na strażników działu ochrony. I nie tylko - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Warszawie wszczął postępowanie kwalifikacyjne m.in. na stanowiska strażnik działów ochrony. Nabór trwa do 12 czerwca.

Reklama

Plan zakłada przyjęcie do pracy w Zakładzie Karnym w Płocku w trzecim i czwartym kwartale br. nawet do 20 osób.

Trwa też rekrutacja na inne stanowisko - młodsza pielęgniarka / młodszy pielęgniarz / młodszy ratownik medyczny ambulatorium z izbą chorych (jedno miejsce). To praca w systemie jedno- lub wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.

W przypadku strażników wymagania formalne to m.in. obywatelstwo polskie, uregulowany stosunek do służby wojskowej, niekaralność, wykształcenie minimum średnie lub średnie branżowe, zdolność fizyczna i psychiczna do pełnienia służby.

Płock. Praca w Służbie Więziennej

Po ocenie złożonych dokumentów i wstępnej kwalifikacji kandydatów z podziałem na dział służby i stanowisko służbowe zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. Ocenie będą podlegały jego kompetencje personalne i społeczne, a maksymalna ocena to 30 punktów.

Będzie także test wiedzy w zakresie funkcjonowania władzy publicznej  oraz bezpieczeństwa państwa i porządku publicznego (możliwość uzyskania do 30 punktów). Tyler samo można uzyskać w teście sprawności fizycznej.

Kandydatów czeka następnie ustalenie przez komisję lekarską zdolności fizycznej i psychicznej do służby w Służbie Więziennej.

Praca w ZK Płock. Dodatkowe punkty dla kandydatów

Są pewne preferencje punktowe, np. 30 punktów za wykształcenie (tytuł zawodowy magister, magister inżynier lub równorzędny uzyskany w uczelni wojskowej lub uczelni służb państwowych). Wykształcenie średnie lub średnie branżowe to 10 punktów. 

Z kolei posiadanie prawa jazdy kategorii „C" lub „D" to dodatkowe 10 punktów, a posiadanie kwalifikacji w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń, sieci i instalacji energetycznych – 1 punkt.

Szczegółowe informacje: Zakład Karny w Płocku, ul. Sienkiewicza 22, tel. (+48) 504 – 343 – 882; (24) 262-02-27.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy