Reklama

Spora awaria. Płockie osiedla bez wody

Opublikowano:
Autor:

Spora awaria. Płockie osiedla bez wody - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kłopotów z wodą dziś i jutro mogą spodziewać się mieszkańcy 10 płockich osiedli, a także Maszewa. Wszystkiemu winna awaria.

Kłopotów z wodą dziś i jutro mogą spodziewać się mieszkańcy 10 płockich osiedli, a także Maszewa. Wszystkiemu winna awaria.

Jak informują Wodociągi Płockie, z powodu awarii trzeba było wyłączyć odcinek magistrali wodociągowej DN 800 w ul. Chopina pomiędzy ulicami Otolińską i Dworcową. A to oznacza kłopoty z wodą.

Obniżenia ciśnienia wody w kranie, pogorszenia jej barwy, a nawet - na wyższych kondygnacjach - zupełnego braku wody w kranie mogą aż do jutra wieczorem spodziewać się odbiorcy z osiedli  Dobrzyńska, Dworcowa, Kochanowskiego, Kostrogaj, Łukasiewicza, Maszewo, Skarpa, Tysiąclecia, Trzepowo, Winiary oraz w miejscowościach Maszewo Duże i Maszewo nad Wisłą.

- U odbiorców z osiedli: Dworcowa, Kochanowskiego, Tysiąclecia i Skarpa może wystąpić czasowy brak wody w godzinach szczytowego rozbioru, czyli w godzinach porannych i popołudniowych (szczególnie na wyższych kondygnacjach budynków) - ostrzegają Wodociągi Płockie. - Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Spółka apeluje, by na czas zakłóceń w funkcjonowaniu miejskiej sieci wodociągowej w miarę możliwości zabezpieczyć odpowiednią ilość wody.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE