Reklama

Spora awaria. Część miasta bez Internetu

Opublikowano:
Autor:

Spora awaria. Część miasta bez Internetu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od samego rana klienci korzystający z usług telekomunikacyjnych Petrotelu mają kłopot z Internetem, a niektórzy także z telefonem. Wszystkiemu winna spora awaria.

Od samego rana klienci korzystający z usług telekomunikacyjnych Petrotelu mają kłopot z Internetem, a niektórzy także z telefonem. Wszystkiemu winna spora awaria.

Ta część mieszkańców, która korzysta z usług Petrotelu, od rana ma kłopoty z dostępem do sieci. Początkowo wydawało się, że uda się  w miarę szybko uporać z awarią, która uniemożliwia dostęp do Internetu. Jak relacjonują nam czytelnicy, połączenie pojawiło się wczesnym przedpołudniem na chwilę, po czym równie szybko zniknęło na nowo. - Dopiero w takich sytuacjach człowiek widzi, jak bardzo przyzwyczajony jest do wirtualnej rzeczywistości, bez Internetu jak bez ręki, ani rusz.

W Petrotelu dowiedzieliśmy się, że pracownicy spółki dwoją się i troją, by jak najszybciej usunąć uciążliwe skutki awarii. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy się to uda. - Robimy, co możemy, walczymy cały czas, dążąc do tego, by jak najszybciej umożliwić naszym klientom korzystanie z naszych usług - usłyszeliśmy w Petrotelu.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE