Reklama

Śpiewała w Carnegie Hall. Czas na Płock!

Opublikowano:
Autor:

Śpiewała w Carnegie Hall. Czas na Płock! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ma na swoim koncie występy w kultowej Carnegie Hall i na legendarnym Broadwayu. Występowała w Chinach, Japonii i RPA. Jak przyjmą ją płocczanie?

Ma na swoim koncie występy w kultowej Carnegie Hall i na legendarnym Broadwayu. Występowała w Chinach, Japonii i RPA. Jak przyjmą ją płocczanie?

W sobotę 12 stycznia o 16 w płockim Teatrze Dramatycznym zaśpiewa pochodząca z Nakła Śląskiego Teresa Werner. Już jako uczennica występowała na rozmaitych szkolnych uroczystościach i akademiach. Zdobywała nagrody i wyróżnienia w licznych konkursach.

Jako szesnastolatka postanowiła zdawać egzamin wstępny do Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk w Koszęcinie. Udało się już za pierwszym razem!

Jeszcze do niedawna cała jej kariera związana była z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk. Wraz z nim w 1991 roku w Johannesburgu w Republice Południowej Afryki zajęła pierwsze miejsce w Festiwalu Piosenki Ludowej.

Postanowiła jednak rozpocząć nowy etap w swojej muzycznej karierze. Rozpoczęła karierę solową, stawiając na szeroko rozumianą muzykę rozrywkową. Bardzo szybko zdołała zyskać popularność na Górnym Śląsku. Jej utwory „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała” i „Kocham swoje morze” są emitowane regularnie w regionalnych stacjach radiowych i telewizyjnych.
Podczas koncertu w Płocku artystka zaprezentuje zupełnie nowy, przygotowywany właśnie repertuar.

Fot. teresawerner.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE