Reklama

Sopel uszkodził auto, śnieg spadł na głowę

Opublikowano:
Autor:

Sopel uszkodził auto, śnieg spadł na głowę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z odwilżą z takimi interwencjami do municypalnych zgłaszają się płocczanie. Straż miejska apeluje - patrzcie na dachy, uważajcie na sople!

W związku z odwilżą z takimi interwencjami do municypalnych zgłaszają się płocczanie. Straż miejska apeluje - patrzcie na dachy, uważajcie na sople!

Co prawda właściciele nieruchomości mają obowiązek usuwać z dachów, gzymsów, okapów, rynien itp. sopli lodu i zalegającego śniegu, ale w praktyce bywa niestety różnie i to mimo że straż miejska kontroluje, jak idzie wywiązywanie się z tych obowiązków, . - Do straży miejskiej zgłosiły się już dwie poszkodowane osoby - poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka. - Pierwszy poszkodowany to mężczyzna, któremu nawis śnieżny uszkodził przy ul. Tumskiej samochód. Drugą osobą jest kobieta, która zgłosiła dyżurnemu straży miejskiej, że gdy szła chodnikiem przy ul. Kwiatka, nawis śnieżny spadł jej na głowę.

Strzeżonego Pan Bóg strzeże - straż miejska apeluje więc, by patrzeć na dachy i upewniać się, czy nic nie spadnie nam na głowę albo na samochód. - O wszelkich niebezpieczeństwach należy niezwłocznie informować służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo - przypomina Jolanta Głowacka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE