Reklama

Śmiertelny wypadek. Nie żyje 31-latek

Opublikowano:
Autor:

Śmiertelny wypadek. Nie żyje 31-latek  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nad ranem doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Poinformował nas o zdarzeniu jeden z czytelników, przysyłając zdjęcia.

Nad ranem doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Poinformował nas o zdarzeniu jeden z czytelników, przysyłając zdjęcia.

Do zdarzenia doszło w piątek ok. 4:55 na ul. Ciechomickiej. Jak informuje Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, 31-letni kierowca peugeot, z nieustalonych jeszcze przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi, dachował i uderzył w drzewo. 

- Mężczyzna w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Niestety pomimo podjętych czynności ratujących życie, kierowca zmarł - mówi Lewandowska. 

Na miejscu mogą trwać jeszcze czynności policji. 

W czwartek w Płocku policjanci odnotowali dziesięć kolizji, a terenie powiatu trzy. Na ul. Mickiewicza zatrzymano nietrzeźwego kierowcę. 

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełnić będą służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem :

  • w godz. 6:00-14:00 na trasie Płock – Drobin – Staroźreby – Radzanowo –Płock,
  • w godz. 14:00-22:00 na trasie Płock – Dobrzyków- Słubice -Płock.

Płoccy policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze z uwagi na trudne warunki drogowe. Pamiętajmy o zachowywaniu bezpiecznego odstępu od pojazdu poprzedzającego i o znacznie wydłużonej drodze hamowania. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE