Reklama

Śmiertelny wypadek. Czy go widziałeś?

Opublikowano:
Autor:

Śmiertelny wypadek. Czy go widziałeś? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Chodzi o grudniowy wypadek w Nowych Grabiach, w którym potrącono rowerzystę. Mężczyzna zmarł. Policja szuka świadków zdarzenia.

Chodzi o grudniowy wypadek w Nowych Grabiach, w którym potrącono rowerzystę. Mężczyzna zmarł. Policja szuka świadków zdarzenia.

Choć do śmiertelnego wypadku doszło ponad miesiąc temu, bo 15 grudnia ub. roku, policja teraz przesłała do mediów komunikat, że poszukuje świadków zdarzenia.

Wiadomo, że do tragedii doszło ok. 15.20 w miejscowości Nowe Grabie na terenie gminy Gąbin. Policjanci ustalili, że na prostym odcinku drogi podczas manewru wyprzedzania kierujący samochodem osobowym potrącił rowerzystę. Kierowca auta nawet się nie zatrzymał, nie udzielił pomocy potrąconemu 68-latkowi. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł w szpitalu.

Policja prowadzi postępowanie pod nadzorem prokuratury. Teraz zaapelowała do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat tego wypadku, by skontaktowały się z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie w pok. 320 Komendy Miejskiej Policji w Płocku przy ul. Słowackiego 4/1 lub telefonicznie pod nr 24 266 - 15 - 89 lub bezpłatnym alarmowym 997.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE