Reklama

Śmierć po wybuchu pieca. Co ustaliła prokuratura?

Opublikowano:
Autor:

Śmierć po wybuchu pieca. Co ustaliła prokuratura? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O zdarzeniu informowaliśmy na łamach portalu. W wyniku wybuchu pieca w Niesłuchowie (gm. Bodzanów) poszkodowana została 62-letnia kobieta. Załoga pogotowia, które zostało wezwane na drugi dzień, stwierdziła zgon. Sprawą zajęła się prokuratura.

O zdarzeniu informowaliśmy na łamach portalu. W wyniku wybuchu pieca w Niesłuchowie (gm. Bodzanów) poszkodowana została 62-letnia kobieta. Załoga pogotowia, które zostało wezwane na drugi dzień, stwierdziła zgon. Sprawą zajęła się prokuratura.

Z informacji przekazanych nam przez z-cę dyrektora ds. medycznych Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku w Płocku wynika, iż kobieta doznała rozległych poparzeń ciała. 

- Poszkodowana miała oparzenie termiczne ponad 50 proc. powierzchni ciała, w chwili przybycia do miejsca zdarzenia zespół stwierdził zgon pacjentki. - poinformował Piotr Rykowski z-ca dyrektora ds. medycznych SP ZOZ WSPRiTS w Płocku. - Policja do miejsca zdarzenia została wezwana ze względu na charakter zdarzenia-wypadek, którego skutkiem był zgon pacjentki.

[ZT]18292[/ZT]

Jak poinformował dziś Norbert Pęcherzewski, prokurator rejonowy, śledztwo został umorzone wobec braku znamion nieumyślnego spowodowania śmierci oraz nieudzielenia pomocy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE