Reklama

Słoma przed domami senatora i posłów. Nazwali ich zdrajcami wsi

Opublikowano:
Autor:

Słoma przed domami senatora i posłów. Nazwali ich zdrajcami wsi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na profilu organizacji Agrounia na Facebooku pojawił się dziś zaskakujący wpis z kilkoma zdjęciami sprzed domów senatora Marka Martynowskiego (PiS) oraz posłów Waldemara Olejniczaka (PiS) i Arkadiusza Iwaniaka (SLD). 

Na profilu organizacji Agrounia na Facebooku pojawił się dziś zaskakujący wpis z kilkoma zdjęciami sprzed domów senatora Marka Martynowskiego (PiS) oraz posłów Waldemara Olejniczaka (PiS) i Arkadiusza Iwaniaka (SLD).

To parlamentarzyści z okręgu płocko-ciechanowskiego. Na ogrodzeniach ich posesji ktoś umieścił pokaźnych rozmiarów płachty z napisem "Tu mieszka zdrajca wsi" oraz imieniem i nazwiskiem każdego z wymienionych polityków.

- Ktoś myślał, że naznaczanie zdrajców już się skończyło? Nic bardziej mylnego! Kolejni posłowie przekonali się, że ręka podniesiona przeciwko rolnikom to ręką zdradziecka! Będziemy piętnować takie zachowania - czytamy na profilu Agrounii. - Jesteście panowie skreśleni u rolników do końca waszego bytowania nie tylko w sejmie! Tym panom już podziękujemy: Poseł Arkadiusz Iwaniak Lewica powiat Płock, Poseł Waldemar Olejniczak PiS z Sierpca, Senator Marek Martynowski PiS powiat Płock.

Agrounia określa się jako organizacja społeczna, wspólnota konsumentów i rolników. Podkreśla, że siłą naszego rolnictwa są gospodarstwa rodzinne, które produkują zdrową i wysoką jakościowo żywność, a rolnictwo to ostatni bastion polskiego kapitału w gospodarce. Organizacja ta uważa, że handel trafił w obce ręce, a rolnicy i konsumenci ponoszą tego konsekwencje, bo rolnicy nie mają komu sprzedać swoich produktów.

Dodajmy, że już wcześniej w związku z projektem ustawy nazwanej "piątką dla zwierząt" protestowali rolnicy i przedsiębiorcy związani z branżą futerkową. Wśród postulatów "piątki dla zwierząt" były m.in. zakaz hodowli zwierząt na futra, wprowadzenie ograniczenia uboju rytualnego  (po poprawkach - z wyłączeniem uboju rytualnego drobiu) i zakaz wykorzystywania zwierząt w celach rozrywkowych.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE