Reklama

Skrzyżowanie będzie zamknięte. Prace wkraczają w kolejny etap

Opublikowano:
Autor:

Skrzyżowanie będzie zamknięte. Prace wkraczają w kolejny etap - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przebudowa alei Kilińskiego wkracza w kolejny etap. Po świętach kierowcy muszą przygotować się na krótkie utrudnienia - przez dwa dni zamknięte będzie skrzyżowanie z Wyszogrodzką i Słoneczną.

Przebudowa alei Kilińskiego wkracza w kolejny etap. Po świętach kierowcy muszą przygotować się na krótkie utrudnienia - przez dwa dni zamknięte będzie skrzyżowanie z Wyszogrodzką i Słoneczną. 

To już ostatnie tygodnie prac na Kilińskiego. Od kilku tygodni drogowcy przebudowywali infrastrukturę podziemną i wybudowali kanalizację deszczową w rejonie skrzyżowania z ul. Wyszogrodzką i Słoneczną.

- We wtorek i środę, czyli 14 i 15 kwietnia, drogowcy całkowicie zamkną to skrzyżowanie i zaczną jego asfaltowanie. Ułożą wszystkie warstwy nawierzchni poza ostatnią, ścieralną. Układanie tej ostatniej odbędzie się nieco później i jednocześnie na całej długości al. Kilińskiego - informuje Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej urzędu miasta. 

Kierowców i autobusy Komunikacji Miejskiej, jadących w kierunku Podolszyc, czekają objazdy. 

- Z ul. Kolegialnej skręcą w ul. 1 Maja, 3 Maja, a następnie pojadą al. Jachowicza, by ul. Spółdzielczą wrócić na Wyszogrodzką i dotychczasowe trasy - tłumaczy Woźniak.

Prace przy  alei Kilińskiego powinny zakończyć się do 30 maja. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE