Reklama

Siedmiolatek został szczęśliwie odnaleziony!

Opublikowano:
Autor:

Siedmiolatek został szczęśliwie odnaleziony! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Około 30 policjantów poszukiwało chłopca, który zaginął w piątkowe popołudnie na ulicy Gradowskiego. Dziecko zostało odnalezione na 3 Maja.

Około 30 policjantów poszukiwało chłopca, który zaginął w piątkowe popołudnie na ulicy Gradowskiego. Dziecko zostało odnalezione na 3 Maja.

W poszukiwania chorego na cukrzycę i mającego poważne problemy z komunikowaniem się Bartka zaangażowani byli przede wszystkim funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego, wydziału prewencji i patrolowo-interwencyjnego oraz policjanci ze służb operacyjnych.

Rodzice zaginionego chłopca powiadomili również całą rodzinę, która także włączyła się do poszukiwań. Około 18.10 matka została powiadomiona przez jedną ze swoich krewnych, że cały i zdrowy Bartek został odnaleziony na ulicy 3 Maja. Matka wraz z policjantami natychmiast udała się w miejsce, gdzie znajdowało się jej dziecko.

Dzisiejsze zaginięcie miało swój szczęśliwy koniec. Jednak prosimy rodziców i opiekunów dzieci, aby zwracali szczególną uwagę na swoje pociechy. Wystarczy chwila nieuwagi aby dziecko się oddaliło – apeluje rzecznik prasowy płockiej policji Krzysztof Piasek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE