Reklama

Setki osób na Dniu Ogrodnika [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Setki osób na Dniu Ogrodnika [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę 13 czerwca w Centrum Ogrodniczym Rolmarket odbyła się impreza pn. Dzień Ogrodnika, która przyciągnęła setki osób kochających ogrody. Klientom przez cały dzień towarzyszył dziennikarz telewizyjny Witold Czuksanow oraz inni specjaliści z branży ogrodniczej. Były także konkursy, atrakcyjne rabaty i zabawy dla dzieci.

W sobotę 13 czerwca w Centrum Ogrodniczym Rolmarket odbyła się impreza pn. Dzień Ogrodnika, która przyciągnęła setki osób kochających ogrody. Klientom przez cały dzień towarzyszył dziennikarz telewizyjny Witold Czuksanow oraz inni specjaliści z branży ogrodniczej. Były także konkursy, atrakcyjne rabaty i zabawy dla dzieci.

Dzień Ogrodnika i atrakcje towarzyszące wydarzeniu zachęciły w sobotę do odwiedzin Centrum Ogrodniczego Rolmarket wielu pasjonatów ogrodnictwa. Na klientów czekały tego dnia specjaliści z zakresu ogrodnictwa, konkursy, promocje, przekąski i dużo zimnej wody w różnych wariantach: z miętą, cytryną oraz truskawką. Zadbano także o to, aby i dzieci się nie nudziły, ponieważ przygotowano dla nich specjalną bawialnię, w której pieczę nam maluchami sprawowały 3 opiekunki.

Pomimo lejącego się żaru z nieba, ludzie chętnie spędzali czas na placu z roślinami, gdzie czekał na nich Witold Czuksanow, współprowadzący program „Rok w ogrodzie”. Dziennikarz opowiadał o roślinach, doradzał w kwestii pielęgnacji roślin i przeprowadzał konkursy.

Porad udzielali klientom także inni eksperci z branży ogrodniczej, specjalizujący się w takich dziedzinach, jak ochrona roślin, nawadnianie, nawożenie, pielęgnacja trawnika oraz ogrodu. - Podoba mi się, że Rolmarket przywiązuje tak dużą wagę do kwestii edukacji w zakresie ogrodnictwa. Sam jestem początkującym ogrodnikiem, więc chętnie zasięgnąłem kilku porad u mądrzejszych w tej materii ode mnie – przyznaje pan Mariusz z Łącka. I dodaje: – Żałuję tylko, że nie mogę zostać do południa, bo wtedy mają odbyć się dwa ciekawe wykłady.

Centrum Ogrodnicze Rolmarket przygotowało Dzień Ogrodnika po raz pierwszy, ale – jak zapewnia współwłaściciel firmy, Łukasz Rybicki – na jednej imprezie na pewno się nie skończy: –  Chcemy organizować Dzień Ogrodnika cyklicznie, każdego roku. Kolejne jednak edycje będą odbywały się trochę wcześniej – na przełomie kwietnia i maja. Pozwoli nam to wprowadzić do programu imprezy więcej ciekawych tematów i zainteresować inicjatywą jeszcze więcej osób. Szef Rolmarketu zapowiada również, że prowadzone przez niego centrum ogrodnicze przymierza się do organizacji także wielu inych wydarzeń. Jakich? Na razie nie chce zdradzać szczegółów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE