Reklama

Scena na Podolszycach już gotowa, w parku wrzawa. Rusza festiwal

Opublikowano:
Autor:

Scena na Podolszycach już gotowa, w parku wrzawa. Rusza festiwal - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od rana Podolszyce rozbrzmiewają odgłosami prób, które dobiegają z Parku Północnego. Artyści z ludowych zespołów z kilku krajów świata ćwiczą przed wieczornym koncertem otwarcia.

Od rana Podolszyce rozbrzmiewają odgłosami prób, które dobiegają z parku. Artyści z ludowych zespołów z kilku krajów świata ćwiczą przed wieczornym koncertem otwarcia.

Rusza Vistula Folk Festival. Artyści pielęgnujący swoje ludowe tradycje z różnych zakątków świata zaprezentowali się już wczoraj na płockiej starówce, dziś przyszedł czas na koncert otwarcia. Jak co roku od kilku lat reaktywowany po trzech dekadach przerwy festiwal folklorystyczny na dobre zacznie się dziś w parku na Podolszycach, a zakończy koncertem w amfiteatrze. Aż do niedzieli w różnych częściach miasta będzie można podziwiać artystów z Indonezji, Hiszpanii, Ukrainy, Słowacji, Turcji oraz z płockich zespołów.

Przygotowania zaczęły się już wczoraj, w części piknikowej stanęła scena rozstawiono oświetlenie, krzesła i nagłośnienie. A dziś od rana po osiedlu niosły się odgłosy trwających prób, zresztą wnikliwie obserwowane przez rodziców i ich pociechy, tłumnie bawiące się na placu zabaw w parku. 

Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp jest bezpłatny. Synoptycy zapowiadają niezłą pogodę - popołudnie i wieczór mają być dość ciepłe i pogodne.

[ZT]13021[/ZT]

[POGODA]1472042180028[/POGODA]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE