Reklama

Samsung Galaxy Watch – dlaczego warto go mieć?

Opublikowano:
Autor:

Samsung Galaxy Watch – dlaczego warto go mieć? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zegarki już od dłuższego czasu muszą spełniać więcej funkcji, bo klasyczne wersje przestają spełniać nasze oczekiwania. W tej chwili bardzo ważne jest to, by urządzenie łączyło w sobie ciekawe funkcje, ale też dobry design. Poza tym zegarki stają się coraz istotniejszym elementem dla wszystkich osób, które cenią sobie aktywny styl życia. Dlatego Samsung Galaxy Watch może być jednym z takich zegarków.

Zegarki już od dłuższego czasu muszą spełniać więcej funkcji, bo klasyczne wersje przestają spełniać nasze oczekiwania. W tej chwili bardzo ważne jest to, by urządzenie łączyło w sobie ciekawe funkcje, ale też dobry design. Poza tym zegarki stają się coraz istotniejszym elementem dla wszystkich osób, które cenią sobie aktywny styl życia. Dlatego Samsung Galaxy Watch może być jednym z takich zegarków.

Czym wyróżnia się ten zegarek?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jego wygląd, ponieważ prezentuje się bardzo elegancko, dzięki czemu na początku nawet nie widać, ile dodatkowych funkcji w sobie kryje. W ten sposób możemy go nosić na nadgarstku przez cały dzień, nawet na ważnej uroczystości lub spotkaniu biznesowym. Dzięki temu możemy zauważyć, że nie jest to jednozadaniowy sprzęt, który wykorzystujemy tylko w trakcie aktywności fizycznej. Poza tym Samsung Galaxy Watch bardzo ułatwia nam życie, ponieważ przy jego pomocy możemy też odbierać połączenie lub je nawiązywać. Ważne jest również to, że zegarek jest wodoszczelny do pięciu atmosfer, więc można go używać nawet w trakcie pływania.

Jak wygląda Samsung Galaxy Watch?

Jednym z najważniejszych elementów wyglądu tego zegarka jest koperta, która wygląda dość minimalistycznie, dzięki czemu można dostosować całe urządzenie do różnych stylizacji. Poza tym koperta jest wykonana ze stali, co znacząco wpływa na jej odporność, co jest dość ważne w przypadku prowadzenia aktywnego stylu życia. Jednak materiał wykonania wpływa też na ciężar urządzenia. Zwróćmy też uwagę na wysoką jakość wyświetlacza, który jest odporny na zarysowania i ma funkcję pozwalającą na redukowanie odblasków.

Jak wygląda obsługa zegarka?

W tym przypadku naprawdę nie będziemy mieli problemów z nauką obsługi, ponieważ zadania to nam ułatwiają przyciski, które znajdują się na boku zegarka. Jeden z nich odpowiada za powrót do poprzedniego ekranu, a drugi za włączenie tarczy zegarka. Zauważmy jednak, że znaczącą rolę w funkcjonowaniu Samsung Galaxy Watch odgrywa obręcz, dzięki której możemy włączać poszczególne aplikacje. Zatem cała obsługa jest intuicyjna i wystarczy tylko chwila, by dowiedzieć się dokładnie, jak funkcjonuje to urządzenie.

Jakie są najważniejsze funkcje Samsung Galaxy Watch?

Warto podkreślić, że zegarek jest bardzo funkcjonalny, dzięki czemu jest nie tylko ciekawym gadżetem, ale również przydatnym urządzeniem. Dzięki temu pomaga nam w codziennym życiu, pełni rolę zegarka, a także przydaje się w trakcie aktywności fizycznej. Warto też pamiętać, że jego wielozadaniowość jest związana z wysokimi parametrami. Spośród nich przede wszystkim należałoby wymienić 0,76 GB pamięci RAM, baterię o pojemności 472 mAh, a także obecność Wi-Fi, Bluetooth oraz GPS.

Przykładowe funkcje zegarka

Monitorowanie snu i poziomu stresu,
Śledzenie przebytej trasy, a także licznik kroków oraz tętna,
Sprawdzanie spożytych kalorii i wypitych kaw,
Zegarek, kalendarz, ale również harmonogram np. spotkań biznesowych,
Odbieranie oraz wykonywanie połączeń.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE