Reklama

Samochód wjechał do rowu. Policja ustala kto był kierowcą

Opublikowano:
Autor:

Samochód wjechał do rowu. Policja ustala kto był kierowcą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja wyjaśnia przyczyny wypadku, do którego doszło w poniedziałek w miejscowości Budkowo (gm. Drobin). Ustala także kto był w tym przypadku kierowcą. Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn. Okazało się, że obaj byli w stanie nietrzeźwości.

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku, do którego doszło w poniedziałek w miejscowości Budkowo (gm. Drobin). Ustala także kto był w tym przypadku kierowcą. Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn. Okazało się, że obaj byli w stanie nietrzeźwości.

W poniedziałek ok. godz. 12.10 kierujący deawoo stracił panowanie nad pojazdem na Drodze Krajowej nr 60.

- Samochód zjechał do rowu. Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn. Po wykonanych badaniach na zawartość alkoholu w organizmie okazało się, że obaj mężczyźni byli w stanie nietrzeźwości. Żaden nie przyznawał się do kierowania pojazdem. Jeden z nich, 27- latek z powiatu płockiego, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala - mówi sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

We wtorek, 26 czerwca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 6.00-14.00 na terenie miasta Płocka oraz na trasie Płock – Brwilno oraz Płock – Rogozino.

Fot. OSP Drobin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE