Reklama

Sala Zabaw Fikołki - nowe centrum rozrywki w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Sala Zabaw Fikołki - nowe centrum rozrywki w Płocku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sala Zabaw Fikołki już 29 września otwiera się w Galerii Mazovia. Na ponad 1000 m2 powstaną: 3-poziomowa konstrukcja do zabawy, ścianka wspinaczkowa, arena laserowa, kącik malucha i kawiarnia dla rodziców.

Sala Zabaw Fikołki już 29 września otwiera się w Galerii Mazovia. Na ponad 1000 m2 powstaną: 3-poziomowa konstrukcja do zabawy, ścianka wspinaczkowa, arena laserowa, kącik malucha i kawiarnia dla rodziców.

Fikołki to działająca od czterech lat sieć sal zabaw z ofertą dla dzieci w wieku 0-11 lat, która współpracuje z najpopularniejszymi centrami handlowymi w Polsce. Oprócz zabawy Fikołki stawiają na edukację, dlatego w grafiku dodatkowych zajęć znajdują się:
- warsztaty hobbystyczne (4-11 lat), m.in. warsztaty kulinarne, naukowe, robotyka i LEGO, trening sportowy,
- zajęcia ogólnorozwojowe (0-3 lata), m.in. gordonki, sensoryka, przygotowanie przedszkolne.

W cenie zajęć dzieci otrzymują godzinę zabawy gratis, a dzięki wprowadzonej Karcie Malucha dla najmłodszych zabawa w Fikołkach jest darmowa dla dzieci w wieku 0-12 miesięcy, a w wieku 13-24 miesiące darmowa pod warunkiem, że towarzyszą starszemu rodzeństwu. Sala Zabaw w płockiej Galerii Mazovia znajduje się na drugim piętrze, obok siłowni. Rodzice mogą pozostawić dziecko w Fikołkach na czas zakupów.

Imprezy urodzinowe odbywają się w specjalnie zaaranżowanych salach. Na jubilata i jego gości czeka poczęstunek w sali czerwonej, niebieskiej i zielonej oraz salach tematycznych – kulinarnej i eksperymentów. Właśnie tutaj odbywają się imprezy z warsztatami kulinarnymi i naukowymi. W tym czasie rodzice spotykają w kawiarni Fikołków, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę, deser, słodkie i słone przekąski.

Wśród dodatkowych atrakcji najmłodsi goście mogą bawić się na ściance wspinaczkowej liczącej 8 torów dostosowanych do wieku i umiejętności dzieci. Z kolei arena laserowa i labirynt laserowy to atrakcja dla grup od kilku do kilkunastu osób. Świetnie sprawdzi się dla młodszych i starszych, a nawet całych rodzin.

- Nic nie integruje dzieci na urodzinach tak, jak wspólne gotowanie w Sali Kulinarnej – opowiada Sylwia Kędzierska, menedżer sieci Sal Zabaw Fikołki. - Jubilat przed imprezą wybiera potrawę, którą przygotuje z gośćmi pod czujnym okiem szefa kuchni. Najczęściej jest to sushi, pizza, muffinki lub burgery. Można wybrać dowolne danie. Zakup składników leży oczywiście po naszej stronie.

 

Więcej informacji: www.fikolki.pl  | www.facebok.com/FikolkiPlock | plock@fikolki.pl | tel. 500 200 200|

Sala Zabaw Fikołki jest otwarta 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE