Reklama

Są wyniki wielkiego testu. Jak wypadliśmy?

Opublikowano:
Autor:

Są wyniki wielkiego testu. Jak wypadliśmy? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po wielkiej bitwie między 60 miastami na poziom znajomości języka angielskiego nadszedł czas na wyniki. Nie znamy jeszcze ostatecznego wyniku w skali kraju, ale wiemy już, że Płock ani specjalnie nie zaskoczył w stosunku do swojego poprzedniego wyniku, ani nie dał przysłowiowej plamy.

Po wielkiej bitwie między 60 miastami na poziom znajomości języka angielskiego nadszedł czas na wyniki. Nie znamy jeszcze ostatecznego wyniku w skali kraju, ale wiemy już, że Płock ani specjalnie nie zaskoczył w stosunku do swojego poprzedniego wyniku, ani nie dał przysłowiowej plamy.

Płock 14 września wystartował po raz drugi w  teście na znajomość języka angielskiego -  za przedsięwzięcie ponownie odpowiadała Szkoła Języków Obcych Centrum Edukacji Orlen. Entuzjazmu nie brakowało - wszyscy zgodnie wierzyli, że tym razem uda się nawet pobić poprzedni wynik. Faktycznie Płock pochwalił się, że zna angielski, ale na dokładnie takim samym poziomie, jak poprzednio, ponownie uzyskując wynik B1+. – Pomimo złożoności i zwiększonego poziomu trudności testu, zachowaliśmy ubiegłoroczna pozycję – cieszą się jednak organizatorzy.

W niedzielę 14 września 160 płockich śmiałków (z zarejestrowanych 220), aby uzyskac upragniony certyfikat, zasiadło do pisania Wielkiego Testu Języka Angielskiego w auli Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza. Test rozpoczął się o godzinie 10.55 i zakończył o 12.30. Znane już są wyniki w każdej z kategorii wiekowych. W grupie dziecięcej zwyciężył Kacper Petryczko (44 pkt na 45 możliwych), w TOEFL Junior (13-17 lat) poziom wyśrubowała dwójka uczestników, Aleksandra Brzozowska oraz Sebastian Deręgowski (oboje uzyskali po 59 pkt), natomiast w najstarszym przedziale wiekowym powyżej 18 lat w ramach fragmentu egzaminu TOEIC najlepszą lokatę uzyskał Przemysław Węgrzynowski (98 pkt na 100). Rozdano również nagrody za wymyślenie najlepszego hasła promującego szkołę językową.

Oprócz Płocka, w sprawdzeniu kompetencji językowych wystartowali mieszkańcy m. in. Grodziska Mazowieckiego, Krakowa, Bydgoszczy, Ciechanowa, Kalisza, Katowic, Poznania, Lublina, Łodzi, Wrocławia oraz Warszawy (ze Śródmieścia i Wilanowa).

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE