Reklama

Są wyniki do rad osiedlowych. Czyj sukces i czyja porażka?[LISTA]

Opublikowano:
Autor:

Są wyniki do rad osiedlowych. Czyj sukces i czyja porażka?[LISTA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Są już oficjalne wyniki wyborów do rad mieszkańców osiedli. Frekwencja nie należała do wysokich. Okazała się tylko odrobinę lepsza niż przy poprzednich wyborach. Było też kilka niespodzianek.

Są już oficjalne wyniki wyborów do rad mieszkańców osiedli. Frekwencja nie należała do wysokich. Okazała się tylko odrobinę lepsza niż przy poprzednich wyborach. Było też kilka niespodzianek.

Największa procentowa frekwencja była na Radziwiu, w Imielnicy i na osiedlu Pradolina Wisły. 

Przewodniczący radnych Platformy Obywatelskiej w Radzie Miasta Płocka, Artur Kras nie dostał się do rady osiedla Tysiąclecia. Porażką zakończyły się wybory dla Tomasza Marca, wiceprezesa zarządu Wisły Płock i wicedyrektorki Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, Marty Stempnowskiej. Za to z uzyskanego wyniku może być zadowolony pomysłodawca projektu z muralami w budżecie obywatelskim, Łukasz Chrobot. To najlepszy wynik na osiedlu Wyszogrodzka. Na Zielonym Jarze radną osiedlową pozostanie Małgorzata Struzik, podobnie jak na Skarpie w składzie rady pozostaną Iwona Jóźwicka i Mariusz Nowak, na Radziwiu Tomasz Kominek i Teresa Kijek. Na Winiarach radnym osiedlowym będzie  m. in. Bartosz Leszczyński, na Starym Mieście Paweł Śledzianowski i Dariusz Skubiszewski, w Imielnicy Tomasz Zdzisław Kolczyński, na osiedlu Kolegialna radną miejską będzie m. in. szefowa Młodzieżowego Domu Kultury Litosława Koper, a wraz z nią Piotr Tolik. Na osiedlu Miodowa znów sprawami mieszkańców zajmą się  Mariusz Nosarzewski i Ewa Czerzniewska.

Pełne listy w galerii:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE