Reklama

Są już nowe przystanki. Sprawdź, gdzie

Opublikowano:
Autor:

Są już nowe przystanki. Sprawdź, gdzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czerwoniaki kilku linii zatrzymują się już na nowych przystankach autobusowych. Sprawdźcie, gdzie można wysiąść i wsiąść.

Czerwoniaki kilku linii zatrzymują się już na nowych przystankach autobusowych. Sprawdźcie, gdzie można wysiąść i wsiąść.

Tak jak zapowiadaliśmy, miasto uruchomiło siedem nowych przystanków Komunikacji Miejskiej, niedługo czerwoniaki będą się zatrzymywać w kolejnych nowych miejscach.

Od wczoraj można wsiadać i wysiadać na następujących nowych przystankach:

• Ogródek jordanowski – na ul. Wyszogrodzkiej za skrzyżowaniem z Kilińskiego (za rogatkami, co umożliwi lepszą przesiadkę w stronę Podolszyc dla osób dojeżdżających z lewobrzeżnej części miasta; dla linii 4, 19, 22, 33);

• Spółdzielcza –na podjeździe do al. Piłsudskiego od ul. Spółdzielczej, co skróci drogę między przystankami na niektórych liniach i poprawi obsługę komunikacyjną Międzytorza, w tym okolic ul. Spółdzielczej; obowiązywać będzie dla linii 14, 20, 26, 37, N1);

• Targowa, zakłady – na ul. Targowej między przystankami Fabryka maszyn a Targowa dwa przystanki ( w obydwu kierunkach) dla linii 15, 32, 37;

• WORD – na łączniku między ulicami Targową a Otolińską (w stronę Otolińskiej) – obowiązywać będzie dla wybranych wieczornych kursów linii 20 i 26 w stronę Podolszyc.

- Padlewskiego (w obydwu kierunkach) zlokalizowane w al. Kilińskiego przy skrzyżowaniu z ul. Padlewskiego (w okolicach Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica). Przystanki obowiązywać będą dla autobusów linii 0 (w stronę dworca kolejowego, ul. Tysiąclecia, Skarpy i Winiar), 10 (w stronę ul. Sienkiewicza, ul. Tysiąclecia, Skarpy i Winiar), 20, 24 i N1.

W planach są też nowe przystanki: Obrońców Płocka – na ul. Mickiewicza za rondem Dmowskiego w stronę dworca kolejowego; Kredytowa – na ul. Mościckiego w stronę Dobrzyńskiej; Paśniki – na ul. Południowej w stronę Spółdzielczej przed skrzyżowaniem z ul. Wyszogrodzką; Batorego – na ul. Słonecznej w stronę Południowej przy skrzyżowaniu z ul. Batorego; Bukowa – na ul. Słonecznej w stronę Południowej przy skrzyżowaniu z ul. Bukową, co poprawi m.in. dojazd do cmentarzy przy ul. Norbertańskiej; Wyszogrodzka, Wisła – w al. Jana Pawła II między ulicami Wyszogrodzką a Czwartaków przy galerii Wisła.

O innych zmianach czytaj:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE