Reklama

Ryzykują tak wiele. Dzisiaj mieli swoje święto [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Ryzykują tak wiele. Dzisiaj mieli swoje święto [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W auli ratusza odbyły się uroczystości z okazji Dnia Strażaka. W obchodach wzięli udział samorządowcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji administracji zespolonej i niezespolonej. Straż Pożarna wzbogaciła się o dwa samochody ratowniczo-techniczne, do których uroczyście wręczono kluczyki.

W auli ratusza odbyły się uroczystości z okazji Dnia Strażaka. W obchodach wzięli udział samorządowcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji administracji zespolonej i niezespolonej. Straż Pożarna wzbogaciła się o dwa samochody ratowniczo-techniczne, do których uroczyście wręczono kluczyki. 

Wielkie święto strażaków rozpoczęło się mszą św. w kościele farnym, a dalszy etap obchodów odbył się w auli urzędu miasta, w której  w imieniu ministra MSWiA oraz komendanta mazowieckiego PSP wręczono odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe.
 
Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski przekazał Państwowej Straży Pożarnej dla Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 2 lekki samochód ratowniczo-techniczny. Kluczyki do nowego specjalistycznego pojazdu dla straży pożarnej  wręczył wiceprezydent Roman Siemiątkowski  

Strażacy otrzymali także dwa inne pojazdy specjalistyczne. Państwowa Straż Pożarna wzbogaciła się o samochód ratowniczo-techniczny opel, a Zakładowa Straż Pożarna PKN Orlen otrzymała drabinę na podwoziu scania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE