Reklama

Ryszard Wolbach ma uprawnienia do...

Opublikowano:
Autor:

Ryszard Wolbach ma uprawnienia do... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości ...obchodów 40-lecia swojej pracy artystycznej. I z tej okazji zamierza korzystać już w najbliższą sobotę w Zajeździe Mazowsze.

...obchodów 40-lecia swojej pracy artystycznej. I z tej okazji zamierza korzystać już w najbliższą sobotę w Zajeździe Mazowsze.

Czterdzieści lat na scenie świętuje w tym roku Ryszard Wolbach, były wokalista zespołu Harlem. Wypadającą w tym roku okrągłą rocznicę twórczości artystycznej zamierza obchodzić między innymi w podróży muzycznej w recitalu Night in Harlem, który zaprezentuje w sobotę 19 marca w Zajeździe Mazowsze. - Recital jest opowieścią o latach 70-tych, 80-tych, aż do czasów współczesnych, podróżą przez piosenki z całego okresu twórczości Ryszarda Wolbacha - zapowiadają organizatorzy koncertu. Będzie o powstaniu zespołów Babsztyl i Harlem, o ewolucji od piosenki turystycznej Hej przyjaciele, ballady folkowej Kiedy Góral umiera, aż po muzykę country reprezentowaną przez ogólnie znaną piosenkę W siną dal, a także o podróżach po zachodniej Syberii i związanych z nimi mrożącymi krew w żyłach przygodach.

Przez 40 lat były wokalista Harlemu współpracował z takimi artystami jak Krzysztof Cugowski, Edyta Geppert, Grażyna Łobaszewska, Piotr Cugowski, Artur Gadowski, Tadeusz Nalepa, Janusz Radek, Maciek Balcar czy hiszpański dudziarz Hevia, ma na koncie setki koncertów. Obecnie realizuje znany w Płocku projekt Kolory Nadziei.

Recital odbędzie się 19 marca o godzinie 19.00 w Zajeździe Mazowsze w Słupnie. Bilety kosztują 100 zł (w cenę wliczona jest również kolacja), trzeba je wcześniej zarezerwować.

Fot. Małgorzata Rostowska / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE