Reklama

Ryczące maszyny już wyruszyły [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Ryczące maszyny już wyruszyły [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po ponad pół roku usychania z tęsknoty, zima wreszcie sobie poszła i ryczące maszyny opuściły garaże - motocykliści z Płocka i powiatu płockiego oficjalnie rozpoczęli sezon. I jak zwykle pomknęli ulicami miasta.

Po ponad pół roku usychania z tęsknoty, zima wreszcie sobie poszła i ryczące maszyny opuściły garaże - motocykliści z Płocka i powiatu płockiego oficjalnie rozpoczęli sezon. I jak zwykle pomknęli ulicami miasta.

Motocykliści z Płocka i powiatu płockiego oficjalnie rozpoczęli swój sezon w sobotę - kilkadziesiąt różnego typu jednośladów stawiło się przed ratuszem. Pomimo nie najlepszej pogody w imprezie wzięło udział dużo więcej motocyklistów niż w latach poprzednich, na starówkę przyszło też sporo płocczan, by podziwiać maszyny, wymieniać doświadczenia i poglądy. Rozmowom i przywitaniom nie byłoby końca, gdyby nie program otwarcia, w którym zaplanowano tradycyjnie paradę ulicami Płocka i spontanicznie nakreśloną trasę krajoznawczą. W samo południe lśniące srebrno- kolorowe maszyny wyruszyły na ulice Płocka, potem w trasę do Wyszogrodu, by następnie wrócić do Słupna na piknik przygotowanym przez „Yamaha Moto-Kom.

Miło było popatrzeć na roześmiane twarze motocyklistów, którzy tylko czekali na cieplejsze dni. Teraz przez cały sezon, czyli do września, będą spotykać się na różnego typu zlotach w wielu miejscach Polski. Bo motocykliści to swoista subkultura, łączy ich pasja, miłość do maszyn, do - jak mówią - „wolności w nich zamkniętej”, na starówce można było niemal poczuć jedność bicia serca człowieka z pracą silnika! Teraz przez cały sezon, czyli do września, miłośnicy ryczących maszyn będą spotykać się na różnego typu zlotach w wielu miejscach Polski, na przeróżnych imprezach masowych, nie zabraknie ich na piknikach, koncertach, jarmarkach w całym kraju.

Fot. Marek Malinowski


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE